İçeriğe atla

Kırmadan Cihazla Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı günümüzde can sıkan bir problem olmaya devam etmektedir.

Yıpranmış demir tesisatlar da ve ucuz işçilik uygulanmış plastik tesisatlar da sık görülen sorunların başında yer almaktadır.

Özellikle büyük maddi hasarlara ve ondan önce ödeyeceğiniz yüksek faturalara neden olan tesisat kaçağı sorunu erken müdahale edilmediği takdirde, siz farkında olmadan çok kısa sürede başınızın ağrımasına neden olacaktır.

Bağcıların Uzman Su Tesisat Firması

su-kacagi-bulma-fiyatSizlerin bütçesine binecek olan bu ek maliyetler nedeniyle bu soruna çözüm ararken yapacağınız hamleler de bu konuda önemli bir etken olacaktır. Çünkü gerekli müdahaleler, gerekli tekniklerle yapılmadığı takdirde sorun katlanarak içinden çıkılmaz bir hal almaya başlayacaktır.

Su kaçağı sorunu başınıza geldiğinde telaş yapmadan, bu konuda gerekli referansları sunabilecek uzman tesisatçı firmamızdan destek almanız tüm işleri kolaylaştıracaktır.

Çünkü bu tür problemlerde kırmadan su kaçağı tespiti yapmak ve hızlı hareket etmek oldukça önemlidir. Bağcılar su kaçağı tespiti ve onarım tamamen teknolojik cihazlar yardımıyla ve uzman ekiplerle uygulama ile yüzde yüz sonuçlar sağlanmaktadır.kirmadan-su-kacagi-bulma-bagcilarda

Su kaçağı Tespiti Bağcılar Servisi

Eski klasik yöntemlerin aksine şuan ki tesisatçılık sektöründeki teknikler kesinlikle hata payını minimum seviyesine indirmiş olmaktadır. Bağcılar su kaçağı bulma işlemi sanılanın aksine kesinlikle kırma dökme gibi işlemler gerektirmemekle birlikte oldukça kolay bir şekilde tüm tesisatlar da oluşan sızıntı problemlerini çözümlemektedir.

Şebekeden gelen basınçlı suların, özellikle su borularınızın kaynak noktalarını genişleterek açılmasına ve buralardan su kaçağı olmasına neden olmaktır. Size fazladan faturalar çıkarmasının yanı sıra bir diğer en önemli tehlikesi ise, bu suların sızarak betonlarınızda rutubet ve zamanla çürümeye neden olacak olmasıdır.

Ev ve ofislerinizin estetik görüntüsünün de bozulmasında en büyük faktör olan bu problemler, ayrıca yanlış müdahalelerle oldukça yüksek maliyetli ödemelere sebep olmaktadır.su-kacagi-tespit-merkezi-bagcilar

Bağcılarda Su Kaçağını Buluyoruz !

Eğer sizlerde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız bu sorunun ne düzeyde olduğunu görmek ve bu konuda kesin yargıya varmak istiyorsanız, tüm vana ve musluklarınızı kapatarak bir süre su sayaçlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bununla birlikte problemin kesinliğine karar vermeniz halinde profesyonel destek arayışlarına başlayabilirsiniz.

Ersoylar Tesisat olarak Bağcılar cihazla kırmadan su kaçağı tespit işlemi yapmamızdan dolayı, sadece kaçak oluşmuş bölgeye noktasal müdahale etme şansına sahibiz.

Eğer her türlü teknolojik cihazıyla Bağcılar kırmadan su kaçağı bulma ve tamir işlemi gerçekleştiren bir firmadan uzman desteği almak istiyorsanız, firmamıza irtibat numaralarından ulaşmanız yeterli olacaktır.

su-kacagi-tespiti-iletisim

Yılların firmamıza kattığı tecrübe ve birikimlere dayanarak, olumlu referansların bünyemize kattığı güç ve güven ile müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz. Kulaktan dolma bilgilerle ve kabataslak usuller ile çalışmıyor, teknolojinin modern hayata sunduğu tüm ayrıcalıklardan yararlanarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Demir, plastik, sıcak ve soğuk su tesisatların tamamın da görülen sızıntı noktasal tespitle bulunup bir veya iki fayans altında onarım sağlanmaktadır. Öncelikle sorunun temiz su borularında olduğundan emin olmak gerekir. Bazı belirtiler pis su borularındaki sorunlara benzetilir, bu nedenden dolayı çift tespit uygulamakta olumlu bir hareket olacaktır.

Göz yaşı diye tabir edilen minimal sızıntılar dahil profesyonel ekiplerimiz ve sese duyarlı akustik cihazlarla çözüm sağlanmaktadır. Ersoylar tesisat deneyimin ve teknolojinin bir çatı altında toplandığı tek adrestir. Firmamızın geniş servis ağıla İstanbul’un bütün ilçelerine ve bağcılar ilçemize haftanın 7/24 tam donanımlı araçları, deneyimli ekipleri ve ekipmanları ile kaliteli ve garantili hizmet sunulmaktadır. Yapmış olduğumuz tespit ve onarımlar bir yıl garanti altına alınmaktadır.

Bağcılar Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Mahalle Servislerimiz

Hizmet sunmuş olduğumuz mahallelerimiz. 100.Yıl Mahallesi, Bağlar Mahallesi. Barbaros Mahallesi, Çınar Mahallesi. Demirkapı Mahallesi. Evren Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi çakmak Mahallesi, Göztepe Mahallesi. Güneşli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara