İçeriğe atla

Noktasal Kaçak Bulma

Bağcılar Noktasal Su kaçağı Bulma İşlemi

Bağcılarda noktasal olarak su kaçağı bulma işlemi yapıyoruz.Sizleri demode yöntemlerden kurtarmak amacındayız.Duvar yıkma,fayansları sökme gibi uğraş getiren gereksiz sizlere yük olacak birçok işlemden sizleri korumaktayız.

Bu işlemi yaparken mutlak müşteri memnuniyeti sağlanıyor.Yıllardır bağcılarda hizmet veren firmamız birçok konuda çözüm sağlamıştır.Müşterilerimizi bu dertten kurtarmıştır.

Noktasal Kaçak Nasıl Bulunur ?

Su kaçağının olduğu bölgeyi bulmak oldukça zordur.Bunun için önceleri yıkma dökme gibi işlemler yapılır ve gereksiz bir yığın boşa uğraş zinciri Ersoylar Tesisat olarak son teknoloji harikası cihazlarımızla dinleme yaparak su akıntısı olan yeri noktasal olarak buluyoruz.Kırmadan dökmeden sadece tek bir fayans kaldırılarak onarım işlemi yapılır.

noktasal-su-kacagi-bulma

Onarım bittikten sonra müşterilerimize 1 yıl garanti verilir.Su kaçağı artık bir problem değil bizimle kolay çözüme ulaşmak için arayınız.Kırma ve dökme işlemi olmadan su kaçağı bulma 99 TL’dir.

İstanbul gibi sürekli göç alan büyük şehirlerde bazı tesisat sorunlarının ortaya çıkması kaçınılmazdır. ,

Lavabo tıkanıklığı, gider borusu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı ve su kaçağı sorunu da bunlara verebileceğimiz örneklerdendir.

Tesisat sisteminde meydana gelen tıkanıklık sorunları, lavabo ve tuvaletlere bilinçsizce attığınız katı cisimlerden dolayı meydana gelirken, su kaçağı sorunu elde olmayan sebeplerden ötürü ortaya çıkar.

Zaman içerisinde eskiyen su boruları sızıntılara yol açar ve o sızıntılar kısa süre içerisinde bütün evinizi kaplayarak, evinizdeki duvalarda ıslaklık, rutubet, sararma gibi sorunlara neden olur. Gözle görünmeyen su sızıntılarına erken müdahale etmediğiniz durumlarda da biriken sular betonunuzu çürüterek alt katınızda oturan komşunuzun evine de sızar.

Bu nedenle komşunuzla da aranız açılır. Ev ya da işyerinizdeki yüksek gelen su faturaları, su kaçağı olduğunun en büyük göstergesidir. Her ay gelen su faturanızda fahiş bir artış gözlemlediğiniz an profesyonel bir yardım almanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Su kaçağı bulma bağcılar Su tesisatı firması araştırırken firmanın kullandığı yöntemi araştırmanız sizler için önemli olacak günümüz teknolojisinde su kaçağı tespit işlemi çok kolay bir işlem iken, işi bilmeyen tesisatçılar yüzünden su kaçağı sorununuz kabusa dönüşebilir.

Klasik yöntemler ile su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmalar, gözle görünmeyen su borularınıza ulaşmak ve tamir etmek için üzerindeki beton ve seramikleri kırar ve sizlere tamir sonrası ekstra işler çıkarırlar.

İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamız, noktasal olarak sorunu tespit eder ve yine tek bir seramiğin altından işlemi gerçekleştirerek sizlere rahat bir nefes aldırır. Klasik yöntemle günlerce süren ve oldukça külfetli olan sorun firmamızın kullandığı akustik dinleme adlı cihaz ile dakikalar içerisinde tespit edilir ve sorun ortadan kaldırılır.

Firmamız su kaçağı tespitini noktasal olarak gerçekleştirdiğinden tamirini de yine sadece patlayan borunun altından gerçekleştirerek fazladan yere tek bir seramiğinizi bile kırmaz. İstanbul’un neresinden ararsanız arayın aynı gün servis imkanından yararlanabileceksiniz.

Yaptığı işte uzman tesisat ustalarımız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler karşılığında % 100 garanti vermekte ayrıca sessiz çalışan cihazları sayesinde ne size ne de komşunuza rahatsızlık vermemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara