İçeriğe atla

Bağcılar Su Kaçağı

Bilgisayarlı Cihazlar ile Kırmadan Sızıntı Tespiti

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında aşınma delinme yabancı cisim kaçması sonucu su kaçakları ve sızıntılar meydana gelebilir.

Bu su sızıntıları su baskını su faturasının yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın yıpranması pis bir koku ve sağlık problemlerinin başlaması gibi bir çok olumsuzluklara sebep olmaktadır.

Hem sağlığınıza hemde bütçenize daha fazla zarar vermeden sizlerde tüm su kaçaklarını tamir ettirmelisiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak su tesisat çalışmalarını yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2009 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Cihazları Sızıntı Su Kaçağı Bulma

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu su kaçakları ve sızıntılar kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz servis ekip personelimiz su tesisatçı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

 

 

Noktasal Kaçak Tespit İşlemleri ve Kaçak Tamiri

Su kaçağı bulma kırmadan su kaçağı tespit çalışmalarını başarılı bir şekilde yürüten Ersoylar Tesisat hizmetlerimiz hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2009 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve su tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu tıkanıklık ve su kaçağı kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

Hiç bir çevre kirliliği oluşmadan kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet küvet daire içi donanım tesisatı ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan depo gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

 

Duvardan Gelen Su

Su kaçakları her yerde her an karşımıza çıkabilirler. Birçok nedene bağlı olarak meydana gelen su kaçakları, evlerimizde veya iş yerlerimizde, duvar da, tavanda, tabanda, mutfakta veya banyoda, tuvalette veya salonda yani her yerde karşımıza çıkabilirler.

su kaçaklarının bazı belirtileri vardır. Bu belirtilere göre yola çıkılarak su kaçaklarına erken teşhis ve müdahale edilebilir. Örneğin tavan dan damlayan su veya atan sıva ile boya tavanda su kaçağı var demektir. Fayans arasındaki küf, fayans arkasında su kaçağı var demektir.

Nokta Atışı

Duvarların küflenip  yosun laşması ise duvar arkasında sıvanın içinden geçen su tesisatında bir kaçak var demektir. Fakat bu tür duvar arkalarında ki su kaçakları tuğlaların içinden geçerek kaçağın olduğu yerle çok alakasız bir yerden çıkabilirler.

Bu yüzden yeterli ekipmana sahip olmayan tesisat ustaları bu tür kaçaklarda her yeri kırarak kendilerine ve hane sahiplerine haddinden fazla iş çıkarabilirler.

Böyle bir olayla karşılaşmanız durumunda alanında profesyonel ustalarımız ve gerekli tüm ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Tavandan Gelen Su

Öncelikle Su Kaçağı Tespiti Bağcılar olarak firmamızın hizmetlerinden bahsedecek olursak,

Su Kaçağı bulma(kırmadan ve dökmeden)

Tıkanıklık açma(kırmadan ve dökmeden pimaş açma)

İlaçlı petek temizliği

Su Tesisatçılığı

Firmamız yukarıda saydığımız tüm hizmetleri sizlere alanında uzman arkadaşlarımız ile ve gerekli tüm ekipmanlar ile vermektedir.

Su Kaçağı Tespiti Bağcılar adlı firmamız tüm tesisatçılık hizmetlerini sunmaktadır. Konu tesisatçılık ilse tüm sorun ve sıkıntılarınız için bizi arayabilir ve yardım isteye bilirsiniz.

Üst Komşudan Gelen Su

Eğer bir gün böyle bir şey başınıza gelirse hemen komşunuz ile iletişime geçerek konuya ve bu soruna bir çare bulmasını isteyin. Fakat o kadar şanslı değilseniz, yani su damlıyor fakat komşunuz evde yoksa hemen bizimle irtibata geçin.  Böyle bir şey ancak su kaçağı olmasından dolayı meydana gelir. Yapmanız gereken şey oldukça basittir. Önce komşunuzun evinin su vanasını kapatın ve hemen ardından bizimle iletişime geçin.

Bağcılar Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları günümüzde ilerleyen teknolojinin de yardımıyla artık çok kolay bir şekilde bulunmaktadır. Eski su kaçağı bulma usulleri çoğumuzun korkulu rüyası olmuştur. Çoğu zaman su kaçakları görünmezden gelinmiştir. Çünkü su kaçaklarını tespit etmek bundan 8-10 sene öncesinde kaçağın belirtilerinin olduğu yeri kaçağı bulunmasına kadar kırılarak gerçekleşirdi.

Su kaçağı sorunu kendiyle beraber tadilat ve temizlik sorunlarını da getirirdi. Duvar aralarından sızan suyun kaçak yeri ile suyun çıktığı yerler çok farklı yerler olabilir. Cihaz olmadığı için o su sızıntısı kaçağa ulaşana kadar bölgenin kırılmasını gerektirirdi.

Teknolojik Ekipmanlar ve Bağcılar Cihazla Su Kaçağı Bulma

Fakat günümüzde artık su kaçaklarını tespitte herhangi bir kırma veya dökme işlemi olmamakta. Kaçaklar özel teknolojik cihazlarla çok hızlı bir süre içerisinde bulunmaktadır.

Bu cihazlar hem su tesisatı ustalarına hemde su kaçağı  mağduru müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu özel cihazlar sayesinde artık kaçaklar kırmadan ve dökmeden bulunmaktadır.

Su kaçaklarını bulmada firmamız Su Kaçağı Bulma Bağcılar, termal kameralar ve su seslerine duyarlı özel akustik ses dinleme cihazları kullanmaktadır. Bu cihazlar sayesinde kaçak bulma işlemi esnasında hiçbir kırma dökme ve zarar verme durumu yaşanmamaktadır.

Bağcılar Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Bağcılar Kırmadan Su Kaçağı Bulma olarak tüm su kaçaklarına, evlerinizde veya iş yerlerinizde ki tüm kaçaklarına ve tesisat sorunları ile ilgili tüm konulara müdahale ediyoruz. Su kaçakları, kimse başına gelsin evinde veya iş yerinde bu sorunu yaşasın istemez fakat, başa gelince tadilat mecburen yapılması gereken şanssız bir tesisat sorunudur.

Boruların kullanım ömürleri dolduktan sonra yaşadıkları deformasyonu kaldıramamaya başlarlar. Ve küçük su sızıntıları yapmaya başlarlar. Bazende yeni tesisatlarda karşımıza çıkabilir. Binaların su tesisatlarında kullanılan kalitesiz su boruları bide yanlış eğim verilmesi ile birlikte bir çok kez su kaçağı sorunu çıkmasına neden olurlar.

Su Kaçağı Zararları ve Bağcılar Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları küçümsenmemesi gereken sorunlardır. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda hemen uzman ekiplerden yardım alınması ve kaçağın tadilatının yapılması gerekmektedir. Su kaçakları, su faturalarının yüksek gelmesine, sıvaların ve boyaların dökülmesine, elektrik tesisatının yangın çıkarmasına, evimizin ve eşyalarımızın kirlenmesine neden olur ve bizi hem maddi hem manevi olarak zarara uğratır.

Su kaçakları kimsenin başına gelsin, evinde veya iş yerinde böyle bir yaşasın istemeyiz fakat varsayalım başınıza böyle can sıkıcı bir olay geldi, hemen bizi arayabilirsiniz. Bizi aradığınız durumda, dakikalar içerisinde verdiğiniz adrese gelir, kaçağın olduğu yeri hiçbir yeri kırmadan dökmeden ve hiçbir yere zarar vermeden çok kısa bir süre içerisinde bulup, kaçağı dakikalar içerisinde onarıyoruz.

Bizimle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kirazlı Mahallesi Su Kaçağı Bulma

Kirazlı Mahallesi Su Kaçağı Bulma olarak İstanbul da Bağcılar ilçesinde sizlerleyiz. Su tesisatı sorunları, pimaş ve gider tıkanıklığı sorunları, su kaçağı ve su sızıntısı sorunları ile petek temizliği ve bir çok ev ve iş yeri tesisatının sorunları için sizlerleyiz.

Kirazlı Mahallesi Su Kaçağı Bulma olarak Bağcılar a ve tüm İstanbul a servislerimiz bulunmaktadır. Bizi,tüm tesisat sorunlarınız ile ilgili yardım ve bilgi almak için 7/24 arayabilirsiniz.

Robotla Su Kaçağı Bulma

Su kaçaklarını artık kırmadan ve dökmeden buluyor ve tamir ediyoruz. Eski usulleri unutun. Kırıp dökmeyi bir kenara bırakın. Geliştirilen çeşitli cihazlarla su kaçaklarını hiçbir yeri kırmadan ve hiçbir yere zarar vermeden buluyoruz.

Akustik ses dinleme robotları ile su sızıntısı çok küçükte olsa cihaz sayesinde buluyoruz.

Su kaçağı sorununuz mu var? O zaman bizimle irtibata geçin…

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Kemalpaşa Mahallesi Su Kaçağı Bulma

İstanbul un tüm bölgelerine servisleri bulunan ve tesisatçılık alanında çığır açan firmamız Ersoylar Tesisat Bağcılar da Kemalpaşa Mahallesi Su Kaçağı Bulma adı altında hizmetinize açılmıştır.

Su kaçakları, tıkanıklık açma, petek temizliği gibi tesisat sorunlarınızı teknolojinin son harikası özel cihazlar ve ekipmanlar ile çok kısa sürede çözüme ulaştıran firmamız Kemalpaşa Mahallesi Su Kaçağı Bulma, bünyesinde bulunan sıhhi tesisat alanında uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdedir.

Kemalpaşa Mahallesi Su Kaçağı Bulma ve Başlıca Hizmetler

Su Kaçağı Bulma,

Su Tesisatçılığı,

Tıkanıklık Açma,

Petek Temizliği.

Kısaca bahsedecek olursak:

Su kaçaklarını özel teknolojik aletler yardımı ile kırmadan ve dökmeden buluyoruz.

Tıkanıklıkları, tıkanıklık açma ve gider kameraları ile pimaşlara zarar vermeden açıyoruz.

Petekleri de, temizleme makineleri ile ve özel kimyasallar yardımıyla temizliyoruz. Ve petek içlerini yeni alınmış gibi tertemiz yapıyoruz.

Verdiğimiz tüm tesisat hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Hürriyet Mahallesi Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı sorunları genellikle demir su borusu kullanılan eski yapılarda karşımıza çıkıyor. Yapısına bağlı olarak, uzun yıllar kullanıldıktan sonra paslanan, çatlayan ve deforme olan bu borular su sızıntılarına neden oluyor.

Tabi su kaçakları ve su sızıntıları sadece su borularında değil atık su borularında ve pimaşlarda da olabilir. Örneğin üst kattan evinizin tavanına sızan suyun, su borusundan mı yoksa pimaştan mı sızdığını nasıl anlarsınız.

Size şöyle bir tüyo verelim; eğer musluklara giden suyun ana vana ile kapatılmasından sonra sızıntı durdu ise, o sızıntı su borularından geliyor demektir fakat, herhangi kesinti yoksa sızan su atık su borularından yani pimaşlardan geliyor demektir. Ki bu durum çok can sıkıcı olabilir.

Pimaşlardan Gelen Sızıntı

Peki bu tür su sızıntılarına nasıl müdahale ediyoruz?

Özel gider kameraları ile giderin yani pimaşın içine giriyoruz. Pimaşın sızıntıya neden olan yerini bulana kadar tüm pimaş içini görüntülüyoruz. Sızıntıya neden olan çatlağı veya  deformeyi bulduktan sonra gerekli onarım işlemini yapıyoruz. İşlem çok kısa sürmekte olup yapılan işçilik %100 garantilidir.

Göztepe Mahallesi Su Kaçağı Bulma

Su kaçaklarını son teknolojiye sahip özel cihazlar ile çok kısa sürede bulan firmamız, Göztepe Mahallesi Su Kaçağı Bulma tüm alanlarda ki su kaçağı sorunlarınız için hizmet vermektedir. Su kaçağının nerede olduğunun firmamızca pek önemi yoktur. Kaçak Tesisatın geçtiği tüm bölgelerde olabilir. Mesela üst kattan su kattan gelen ve pimi temiz mi olup olmadığını bilmediğiniz bir durumda…

Üst Kattan Su Damlıyor Ne Yapmalıyım?

Üst kattan gelen sızıntılarda öncelikle sızıntının altına sağa sola sıçramasını engellemek için bir kova veya benzeri bir şey koyun. Ardından komşunuzla iletişime geçerek su vanasını kapatmasını rica edin. Eğer sızıntı kesilir ise şanslısınız. Sızıntı, temiz su borularından geliyordur.

Fakat sızıntıda herhangi bir kesilme veya azalma yoksa bu biraz canınızı sıkabilir.

Ardından hemen bizimle iletişime geçin. Ve verilen adrese dakikalar içerisinde gelip hemen işe koyulalım. Gereken işlemi kısa süre içerisinde bitirip sizi ve komşunuzu bu sıkıntıdan kısa süre içerisinde kurtaralım.

Barbaros Mahallesi Su Kaçağı Bulma

Bağcılar Barbaros Mahallesinde hizmete giren kurumumuz, tüm su kaçağı dahil su tesisatı sorunlarınız için sadece bir telefon uzağınızda dır. Tüm su tesisatı sorunlarınız için iletişime geçtiğiniz durumda, dakikalar  içerisinde verilen adrese gelerek sorunun olduğu yere müdahale ediyoruz. Bizi Bağcıların olduğu gibi İstanbul un da her yerinden arayabilirsiniz.

Nokta Atışı Yaparak Su Kaçağı Bulma

Barbaros Mahallesi Su Kaçağı Bulma firmamız tüm su tesisatı sorunlarınıza özel teknolojik aletler ile müdahale ediyor. Su tesisatı denilince akla Su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, petek temizliği gelir. Peki bir usta ile mi tüm işler yapılıyor diye sorarsanız?

Tabi ki de hayır. Barbaros Mahallesi Su Kaçağı Bulma olarak firmamız, her bir tesisat alanında, kendi branşında uzman usta başları ile çalışmaktadır.

Dolayısı ile su kaçağı sorunlarında, bu sorunlarından çözümünde usta çalışma arkadaşlarımız görev almaktadır. Kaçaklar özel ekipmanlar yardımı ile tam isabet olarak bulunmakta ve gerekli tamirat işlemi kısa süre içerisinde bitirilmektedir.

Demirkapı Mahallesi Su Kaçağı Bulma

Demirkapı Mahallesi Su Kaçağı Bulma, su tesisatçılığı nın önde gelen firmalarından Ersoylar Tesisat ın yardımcı kuruluşudur. Bağcılar da hizmetinize açılmış olup, tüm Bağcılar bölgesinin tüm tesisat sorunları için mobil teknik servislerimiz bulunmaktadır. Bizi 7/24 Her türlü tesisat problemleriniz için arayabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları çoğu zaman çeşitli belirtilerle kendilerini gösterir ve belirtilerin olduğu yerler ses dinleme cihazları ile dinlenerek kaçak tam olarak bulunur. Bazende kaçak vardır ama yeri net belli değildir. Ya hiç bir belirti yoktur, yada birden çok belirti olduğu için kaçağın noktası tam olarak bilinmez. Yani nereye müdahale edileceği tam olarak bilinmez.

Böyle durumlarda bir çeşit kameraya baş vurulur. bu kamerayı diğerlerinden ayıran özelliği ise termal özelliği ile sızıntının bulunduğu yeri ısı farkı nedeni ile ekrana yansıtmasıdır.

Kaçak kısa bir süre içerisinde bulunur, ve tadilatı yapılarak işlem sonlandırılır.

Evren Mahallesi Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları evleriniz, iş yerleriniz, ofisiniz, vb. tüm yaşam alanlarınızda başınıza gelebilecek bir tesisat sorunudur. Su kaçakları çoğunlukla çeşitli belirtilerle kendilerinin gösterirler fakat, bazı durumlarda kaçağın olduğuna dair neredeyse hiçbir belirti yoktur. Dönen su saati ve yaydığı o koku hariç. Bağcılar da hizmetinize giren Evren Mahallesi Su Kaçağı Bulma tüm bu gibi sorunlarınızın çözümü için çalışmaktadır.

Su Kaçakları Belirtileri Nelerdir?

Ortamda bulunan ağır koku,

Musluklar kapalı olduğu halde dönen saatler,

Sararan ve küflenen duvarlar,

Alt kata damlayan sular,

Derzin renk değiştirmesi,

Kabaran fayans veya kale bodur lar,

Ve yüksek gelen su faturaları.

Bu gibi durumlarda bulunduğunuz ortamda su kaçağı var demektir. Ama artık su kaçakları canınızı sıkmasın. Bizi arayın sizidakikalar içerisinde bu durumdan kurtaralım.

Evren Mahallesi Su Kaçağı Bulma olarak firmamız sadece su kaçağı hizmeti değil, petek temizliği, tıkanıklık açma gibi konularda da hizmet vermektedir. Tüm bu gibi sorunlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Su Akıntısı Bulma

Son zamanlarda artan İstanbul nüfusunda beraberinde bazı problemlerde ortaya çıkardı. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde meydana gelen nüfus artışına bağlı olarak ortaya barınma ihtiyacı çıktı. Barınma ihtiyacını gidermek için yapılan yüksek binalarda beraberinde altyapı sorununu getirmiştir.
Zaten nüfus yoğunluğuna göre yetersiz olan İstanbul altyapı sistemi, yeni yapılan binalarla beraber oldukça sıkıntı vermeye başladı.
Yeni ve eski dinlemeden her türlü yapıda meydana gelen sorunların başında su tesisatı sorunu yer almaktadır. Su tesisatı sisteminde meydana gelen arızaların tamamı oldukça zorlu sorunlar olduğundan meydana geldiği vakit oldukça moralinizi düşürmektedir.
Yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğimin neden olduğu su tesisatı arızası eskiden, sadece tarihi yapılarda meydana gelirdi. Elde olmayan teknolojik gelişmeler nedeniyle tüylerinizi diken diken eden su tesisatı arızaları, günümüzde gelişen teknolojik cihazlar ile beraber ortadan kalkmış ve kısa süre içerisinde tamiri gerçekleşen işlemler haline gelmiştir.


Su tesisatı sisteminde sizleri en fazla uğraştıran mesele su borularının beton ve seramiklerin altında yer almasından kaynaklı olarak, su tesisatı arıza tespit işlemidir. Arıza tespit işlemi, tamir işleminden daha zahmetli geçen bu sorunların tamir işlemi bilgi ve deneyim istediğinden tek başınıza bu sorun ile başa çıkmanız mümkün değildir.

Alanında uzman su tesisatçı firması ile anlaşmanız durumunda kurtulabileceğiniz bu sorunlar, işi bilmeyen amatör kişiler tarafından tamir edildiğinde sizlere epey bir masraf çıkmaktadır. İşi bilmeyen sokak aralarında amatör hizmet sağlayan su tesisatçı firmaları meydana gelen en ufak bir sorunda bile günlerce süren rastgele kırma dökme işlemi gerçekleştirir ve tamir işlemini başlatır.

 

Günlerce süren kırma işlemi sonunda eviniz savaş alanına dönerken, özellikle de ev hanımlarına büyük işler çıkarmaktadır. Kırılan yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden tamir etmek ve temizlik işlerini bitirmek haftalarca bütün planlarınızı iptal etmenize neden olur.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak arıza tespit işlemi gerçekleştiren firmamız, sizlere % 100 garanti sağlayarak en zahmetli sorunları bile ortadan kaldırmakta ve sizlere aynı gün İstanbul’un bütün ilçesi için garanti de vermektedir.

Kameralı Kaçak Tespit

İstanbul gibi büyük kentlerde her geçen gün artan nüfus beraberinde bazı altyapısal sorunları da getirmektedir. İstanbul altyapı sisteminde meydana gelen sorunların başında yer alan su kaçağı sorunu neredeyse herkesin başından geçmiş olan ve herkesin korkulu rüyası haline gelen ciddi bir tesisat problemidir.

Eskiden tarihi yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu ortaya çıkan su kaçakları son zamanlarda yeni binalarda da sık sık görülmeye başlanmıştır.

Bağcılar kameralı cihazla su kaçağı bulma ve tamiri nasıl yapılır ? Eski, yeni, iş, okul, ev dinlemeden her türlü yapıda çeşitli nedenlerle ortaya çıkan su kaçaklarına erken müdahale bulunmanız gerekmektedir. Erken müdahale ile olası ciddi sorunları minimuma indirebileceğiniz su borularındaki patlamaları tek başınıza tamir etmenize olanak yoktur. Bunun nedeni ise su borularının gözle görünür yerde olmamasıdır. Su borularının korunma amacıyla yer altında olması üzeri beton ve seramiklerle örtülü olması tespit işlemini tamir işleminden daha zahmetli bir hale sokmaktadır.

Bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz işinin ehli su tesisatçı ustaları ile anlaşmanız gerekmektedir.
İşi bilmeyen amatör su tesisatçı firmaları hâlâ eski usul teknikler olan kırma dökme işlemini uyguladığından tamir sırasında yaptığınız masrafı katlamakta ve sizleri zaman açısından da zora sokmaktadır.

Özellikle ev hanımlarının işini zorlaştıran amatör su tesisatçı firmalarından uzak durmanızda yarar olacaktır çünkü rastgele kırma dökme işlemi ardından tamir işlemi gerçekleştiren firmalar gittikten sonra evde günlerce hatta bazen haftalarca uğraşacağınız işler kalmaktadır. Kırılan yerlerin yeniden onarılması, molozların atılması ve temizlik işleri gibi teferruatlar bütün plan ve programınızı alt üst etmektedir.
Su tesisatı sektörü içerisinde adından sıkça söz ettiren ve sizlere bir telefon kadar yakın olan İstanbul su tesisatçı firmamız, en zahmetli su kaçaklarını bile noktasal olarak tespit eder ve sizlere garantili hizmet sağlar. İstanbul su tesisatçı firmamız, akustik dinleme adlı cihaz ile noktasal olarak kaçağı tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirir.

Tek seramiği kırarak altından tamir işlemini tamamlayan işinin ehli su tesisatçı ustalarımız sizlere sağladığı her hizmet için garanti vermekte ve İstanbul’un her ilçesine hizmet götürmektedir.

Su Borusu Kaçak Tespit ve Tamir Servisi

İstanbul yapı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların başında su kaçağı yer almaktadır. Su kaçağı sorunu denince neredeyse herkesin tüyleri diken diken olmaktadır. Bunun nedeni ise eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan kaynaklı olarak kullanılan yöntemlerin oldukça zahmetli ve masraflı olmasıdır. Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle en küçük su sızıntısında bile, üzeri beton ve seramiklerle örtülü olan su borularına ulaşmak için, bütün seramik ve betonlar gelişigüzel işlemler ile kırılırdı.
Bağcılar kameralı su kaçağı bulma nasıl yapılır ? Rastgele kırma dökme işlemine bağlı olarak eviniz adeta savaş alanına dönerken, bu durum özellikle ev hanımlarının moralini bir hayli bozmaktaydı. Bütün plan ve programları alt üst eden su kaçakları oldukça ciddi bir tesisat problemidir.

Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde daha sık karşılaşılan su kaçakları problemlerinde kırılan yerlerin yeniden onarılması, molozların atılması ve temizlik işlemleri gibi teferruatlar sizleri oldukça uğraştırmakta ve masrafa sokmaktaydı.

Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan ve yine teknolojik cihazların yetersiz olmasından kaynaklı olarak oldukça zorlu işlemlerin ardından tamiri gerçekleşen su kaçaklarıyla tek başınıza mücadele etmeniz oldukça zordu.


Su kaçakları ile mücadele etmek için alanında uzman su tesisatçı firması ile anlaşmanız sizlerin yararına olacaktır. Günümüzde gelişen teknolojik aletler sayesinde kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma işlemi de mümkünken, işi bilmeyen amatör su tesisatçı ustaları hâlâ eski usul teknikleri kullanarak sizleri zora sokmaya devam etmektedir. Bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda yardım alacağınız firmayı iyi belirlemenizde sizler için yarar olacaktır.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en zahmetli su kaçaklarını bile noktasal olarak tek bir seramiğinizi bile kırmadan tespit etmektedir.

Teknolojinin son harikası olarak bilinen akustik dinleme adlı su sesine karşı hassas olarak geliştirilen cihaz ile meydana gelen su sızıntılarını noktasal olarak tespit etmektedir.
Ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme sayesinde günün herhangi bir saati için firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız alanında uzman su tesisatçı kadrosuna güvendiğinden sizlere sağladığı her hizmet için garanti de vermektedir.

Su Kaçağı Tespiti İstanbul Kaçak Bulma Servisi

Su kaçağı tespiti İstanbul Su borularındaki Su Kaçağını Bulma ve tespiti işlemi hakkında bilgi ve bu işlemi kırmadan nasıl yaptığımız hakkında kısa bilgilerle yardımcı olacağız..

Su tesisat borularında meydana gelen kaçakları görüntülü su kaçak tespit cihazlarıyla tespit yaptıktan sonra sadece o bölgenin tamiratını yapıyoruz. Onarım maliyetleri sizi yoruyorsa firmamızdan kameralı su sızıntısı tespit ekibini çağırıp hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Su Kaçağı Tespit Fiyatları ? Ayrıca kırmadan su borusu kaçak tamiri hizmeti vermekteyiz. Su boruları patlaklarını makine ile bulan firmamız sıcak su tesisat hatlarındaki sızıntıları kimyasal madde ile onamaktadır.

Dikkat:  Su kaçağı tespiti sonrası kırmadan onarım sadece sıcak su borularında ve su tesisatının kaçak boyunun ufak olduğu kaçaklarda yapılmalıdır. Aksi halde su sızıntısı geçici olarak durdurulmuş olacaktır. Aslında en mantıklısı cihazla noktasal bulma ve onarma olmalıdır. Kaçağın tekrarlamasını istemezsiniz..

Kameralı Su Kaçağı Bulma Cihazı Bizde !

Bazı kaçaklar ne yazık ki akustik dinleme cihazları ile bulunamaz.  Termal kamera kullanılarak bulunması gerekebilir. Bu konuda tek yapmanız gerek bizi aramak ve randevu almak.

Kamera ile su kaçağını bulma pahalı mı ?

Bu işlem pahalı bir işlem değildir. Noktasal bulunamayan su gideri kaçakları bu yöntemle bulunuyor. Kameralı su kaçak tespiti fiyat için iletişime geçiniz.

İstanbul yapısı gereği oldukça eski bina yapılarına sahip demir borularda sıklıkla görülen kaçaklar bulunuyor. Fakat ev veya iş yerinizde hala demir su boruları kullanıyorsanız bunları değiştirmenizde fayda var.

Su borusu patlağı tespiti fiyatları konusunda oldukça indirimli fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Kış mevsimi gelmesi ile fiyat olarak indirime gitmeye karar verdik. Su sızıntısı tespiti fiyatı 89 lira kaçak onarımı fiyatımıza dahil değildir.

Kameralı cihazla su kaçağı nasıl Bulunur ? Sevgili tüketiciler bu fiyatlardan daha aşağı bir fiyat asla verilemez. Şöyle düşünün evinizdeki su kaçağını bulmak için firmamız evinize bir araç gönderir. Aracın içerisinde 2 su tesisat ustası bulunmaktadır. Aracın yakıtı elaman masrafı yemek derken kaçağı bulmak için alınan ücret devede kulak kalmaktadır. Şuna emin olun 99 lira olan tespit ücretimiz nettir değişmez. Onarım fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

 

Su Tesisatı Arıza Onarımı

İstanbul gibi büyük kentlerde artan nüfus her geçen gün beraberinde bazı yapısal sorunları da getirmektedir.
Elde olmayan nedenlerden dolayı gün yüzüne çıkan yapı sorunlarının başında su tesisatı arızaları yer almaktadır. Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların tamamı oldukça moral bozucudur.

Daha önceden de başınızdan geçmiş olan su tesisatı arızaları özellikle tespit işleminde yapılan zahmetli işlemlerden dolayı hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir. Su tesisatı sistemi içerisinde eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelen arızalar, eski yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde tahribata uğraması sonucu meydana gelirken, yeni yapılan binalarda meydana gelen su tesisatı sorunun nedeni ise, kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğimdir.


Su tesisatı sorunu her ne sebeple meydana gelirse gelsin, gözle görünmediğinden üzeri beton ve seramiklerle örtülü olduğundan arıza tespit işlemi, tamir işleminden daha masraflı ve daha zahmetli geçmektedir.

Bu nedenle su tesisatı sorunu ile karşılaşmanız durumunda alacağınız, yardım oldukça önem taşımaktadır. Su tesisatı sorunları daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi suyun yoğun olarak kullanıldığı yerlerde meydana gelmektedir.

Eskiden elde olmayan teknolojik donanımlardan dolayı sizleri uzun süre uğraştıran ve günlerce süren işlemlerin ardından tamiri gerçekleşen arızalar, günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler sayesinde kısa süre içerisinde ortadan kaldırılan işlemler haline gelmiştir. Klasik yöntemleri uygulayan su tesisatçı firmaları günlerce süren kırma dökme işlemi ardından su tesisatı sorunlarını ortadan kaldırmakta ve tespit işlemini rastgele gerçekleştirdiğinden, çoğu defa sağlam olan su borularınıza da zarar vererek masraflarınızı katlamaktadır.

 

Ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen ve bütün planlarını alt üst eden bu yöntem, sizleri günlerce; moloz yığınlarını atmak, kırılan yerleri yeniden onarmak ve temizlik gibi işlemler ile uğraştırmaktadır.
Günümüzde teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere hızla ayak uyduran İstanbul su tesisatçı firmamız, en zorlu sorunları bile, bilim insanlarının su tesisatı sektörü için özel olarak tasarladığı cihazlar ile üstesinden gelmekte ve sizlere garanti vermektedir.

 

Uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet politikası ile sizlere yardım sağlayan firmamız, İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayarak, sabit fiyat garantisi de vermektedir.

Bagcılar Su Kaçaklarını Bulan Kameralı Su Tesisatçısı

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen, elde olmayan nedenlerle sizleri günlerce hatta bazen haftalarca uğraştıran sorunların başında su kaçakları yer almaktadır.
Su kaçakları, yer altında bulunan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu ortaya çıkan ciddi yapı meselelerinin başında yer almaktadır. Su kaçakları işlemi eskiden uygulanan tekniklerden dolayı oldukça can sıkıcı bir mesele haline gelmiştir.
Daha önceden de hepinizin başından geçmiş olan su kaçakları, özellikle tespit işleminde uygulanan zahmetli yöntemlerden dolayı herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir. Gözle görünmeyen üzeri beton ve seramiklerle kaplı olan su borularındaki sızıntıyı tespit etmek sizleri günlerce hatta bazen haftalarca uğraştırmaktadır.
Tespit ve tamir işleminde uzmanlık gerektiren işlemler yapıldığından, tek başınıza başa çıkamayacağınız su kaçaklarının tamir işlemini alanında bilgi ve deneyim sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Gözle görünmeyen su borularının patlaması sonucu, duvarlarınızda ıslaklık, parkelerde kabarma, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş ve su faturanızda fahiş artışlar ortaya çıkacağından, sorunun meydana geldiğini hemen anlarsınız.

Erken müdahale isteyen su kaçakları, eski yeni demeden her türlü yapıda çeşitli nedenlerle meydana gelmektedir.

Eski yapılarda kullanılan su borularının eskimesi sonucu ortaya çıkan su kaçakları, yeni binalarda ise kalitesi düşük su borularından veya yanlış eğimden dolayı meydana gelmektedir. Klasik yöntemlerle su kaçağı bulma işleminde yapılan zahmetli işlemler sizleri hem maddi olarak hem de zaman açısından oldukça yıpratmaktaydı.

 

Günlerce süren kırma dökme işleminin ardından tespit işlemini gerçekleştiren su tesisatçı firmaları, özellikle ev hanımlarını uğraştıracak işlemler bırakmaktaydı. Kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik işleri gibi detaylar sizleri günlerce hatta bazen haftalarca uğraştırmaktaydı.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, tek bir seramiğinizi bile kırmadan, akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile su kaçağınızı tespit eder. Akustik dinleme ile su kaçaklarınızı noktasal olarak tespit eden firmamız tamir işlemini tek bir seramiğinizin altında gerçekleştirerek fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmadan sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.

Su Kaçaklarını Bulma Servisi

İstanbul gibi büyük kentlerde artan nüfus ile beraber birtakım su tesisatı sorununda da artış gözlemlenmiştir.
Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların bazıları elde olmayan nedenlerle ortaya çıkarken bazı sorunlara da yaptığınız bilinçsizce işlemler vesile olmaktadır. Su tesisatında, elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan ve sizleri hem maddi anlamda hem de zaman açısından zor durumda bırakan sorunların başında su kaçakları yer almaktadır. Su kaçaklarında son zamanlarda yaşanan artışın en önemli nedeni yapılan yeni inşaatlardır. Eskiden sadece eski yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde eskimesi sonucu ortaya çıkan kaçaklar, son zamanlarda artan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya tesisat sistemine verilen yanlış eğim nedeniyle, yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır.

Su borularının gözle görünmemesi nedeniyle, tesisat sisteminde meydana gelen arızaların tespit işlemi bir hayli zahmetli geçmektedir. Üzeri beton veya fayanslarla kaplı olan su borularındaki patlamaları tespit etmek uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Tek başınıza müdahale edemeyeceğiniz su kaçakları, eskiden de başınıza geldiğinden neredeyse herkesin kâbusu haline gelmiştir. Eskiden teknoloji henüz bu kadar gelişmemişken, meydana gelen su kaçaklarının tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçmekteydi.
Patlayan su borusunu tamir etmek için eve çağırdığınız ustalar günlerce süren bir kırma dökme işleminin ardından arızalı olan su borusuna ulaşır ve tamirini gerçekleştirirdi. Gelişigüzel kırılıp dökülen yerlerin altında çoğu kez sağlam olan su borusu da zarar görmekte ve masraflarınız katlanmaktaydı. Su faturanızda artışa, kombi barında düşüşe, duvarların ıslanmasına, evde keskin rutubet kokusuna neden olan su kaçakları özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmişti. Kırılıp dökülen yerlerin altında kalan moloz yığınlarının atılması, yeniden tamiri ve temizlik işleri gibi ayrıntılar, günlerce hatta bazen haftalarca sürmekte ve bütün plan ve programlarınızı alt üst etmekteydi. Eskiden insan gücüne dayalı yapılan bu teknik günümüzde tarihe karışmıştır. İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak arıza tespit işlemi sağlayan firmamız, teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihaz ile en zorlu su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde tespit etmektedir. Su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme adlı cihaz ile noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten sertifikalı su tesisatçı ustalarımız, fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmadan su kaçaklarınızı tamir eder. Geniş ve işinin ehli su tesisatçı ustaları ile İstanbul’un her yerine aynı gün içerisinde servis imkanı sağlayan firmamız, bütün ilçe ve semtlere sabit fiyat garantisi de sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından arayabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Su Tesisatı Arızası

İstanbul yapı sistemi içerisinde meydana gelen ve çoğu defa elde olmayan nedenlerle ortaya çıktığından sizleri bir hayli uğraştıran sorunların başında su tesisatı arızaları bulunmaktadır. Su tesisatı arızaları eski yeni dinlemeden her türlü yapıda meydana gelebilmektedir.
Su borularında zaman içerisinde oluşan deformasyona bağlı olarak ortaya çıkan su tesisatı arızalarının tespit işlemi uzmanlık isteyen bir konudur bu nedenle tek başınıza su tesisatı arızaları ile başa çıkmanız pek mümkün gözükmektedir.


Eski, yeni, ev, işyeri gibi yapıların tamamında meydana gelen su tesisatı arızaları oldukça önemli arızalar olduğundan erken müdahale edilmesi de önem taşımaktadır. Erken müdahalesi gerçekleştirilmeyen su tesisatı arızaları ileride çok daha ciddi sonuçlar doğurmaktadır.
Tamiri uzmanlık isteyen su tesisatı arızalarını tek başınıza tamir edemeyeceğinizden alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekecektir.
Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı, meydana gelen su tesisatı arızalarını tamir etmek için öncelikle üzeri beton ve seramiklerle kaplı olan su borularına ulaşmak gerekirdi. Elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle günlerce süren kırma dökme işlemi ardından arızalı olan su borusu tespit edilir ve tamir işlemi gerçekleştirilirdi.
Kırma dökme işlemi sonunda tamiri gerçekleşen su tesisatı arızası, özellikle ev hanımlarını ilgilendiren ciddi bir zahmet çıkarırdı. Kırılan dökülen yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden tamir etmek ve de temizlik işleri gibi zahmetli teferruatlara girmek ev hanımlarının bütün planını alt üst ederdi.
Günümüz teknolojisindeki gelişmeler sayesinde bu yöntemlerin tamamı ilkel bir yöntem olsa da sokak aralarında işi bilmeyen sokak tesisatçıları hâlâ bu yöntemleri kullanarak sizleri zor durumda bırakmaya devam ederler. Bu nedenle su tesisatı firması ile anlaşmadan önce referanslarını kontrol etmenizde yarar olacaktır.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su tesisatı arızası tespit işlemi gerçekleştiren firmamız, en zahmetli sorunları bile teknolojinin son harikası cihazlarla ortadan kaldırarak, sizlere garanti sağlamaktadır. Alanında uzman ve sertifikalı su tesisatçı ustalarımız ile sizlere aynı gün servis olanağı sağlayan firmamız İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı da sunmaktadır.

Su Kaçağı Onarımı Servisi

Su kaçağı eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelebilen ciddi su tesisatı sorunudur. Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı yapılan zahmetli işlemlerden dolayı sizleri günlerce uğraştıran su kaçağı tamiri, neredeyse hepinizin başından geçmiş ve korkulu rüyanız haline gelmiş olan bir problemdir.

Su tesisatı sistemi içerisindeki su boruları gözle görünmediğinden, oluşan arızaları tespit ve tamir edebilmek için, evvela üzerindeki beton ve seramikler kırılırdı.
Rastgele işlemler ile kırılan dökülen yerlerde çoğu kez sağlam olan su boruları da kırılırdı. Son dönemlerde çeşitli nedenlerle ev veya işyerinizde ortaya çıkan su kaçağı sorunları, hayatınızın olağan akışını da olumsuz yönde etkilemektedir.

Eski binalarda kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu oluşan arızalar, su kaçağına neden olurken, yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğim su kaçaklarına sebep olmaktadır. Su kaçağı sorunu nerede ve hangi sebeple ortaya çıkarsa çıksın, erken müdahale edilmesi gereken bir problemdir.


Erken müdahale edilmeyen su kaçakları daha ciddi yapısal sorunlara neden olmaktadır. Su kaçağı sorununda tespit işlemi, tamir işleminden daha zahmetli geçmektedir. Bu nedenle su kaçağı bulma hizmetini alacağınız firmanın uygulayacağı yöntemi iyi araştırmanız gerekmektedir.

Eski usul teknikleri kullanan amatör su tesisatçı ustaları, günlerce süren kırma dökme işlemi uygulayarak sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından zor duruma sokmaktadır. Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen kırma dökme işlemi sizlere epeyce bir zahmet çıkarmaktaydı. Kırılan yerlerde oluşan moloz yığınlarını atmak, yeniden onarmak ve tamir etmek gibi teferruatlar sizleri günlerce uğraştırmaktaydı.
İstanbul bağcılar kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işlemi sağlayan firmamız en zorlu su kaçaklarını bile aynı gün içerisinde tespit ederek tamirini gerçekleştirir.

Alanında bilgi ve tecrübe sahibi su tesisatı ustaları ile sizlere hizmet sağlayan firmamız, teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihaz ile sizlere % 100 garantili hizmet sağlar.

Su sesine karşı hassas olarak geliştirilmiş, akustik dinleme adlı cihazın noktasal olarak tespit ettiği su kaçaklarını alanında uzman sertifikalı su tesisatçı ustalarımız titiz bir çalışma sonucu tamir ederek, fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmaz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, aynı gün içerisinde servis olanağı sunarak, bütün ilçe ve semtlere sabit fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Toprak Altındaki Kaçağı Bulma

İstanbul gibi büyük kentlerde her geçen gün artan inşaatlar ile beraber ortaya bazı yapısal problemler çıkmaktadır.
Yapı problemleri içerisinde ortaya çıkan sorunların başında su tesisatı sorunu yer almaktadır. Su tesisatı sorunu eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelebilen ve tamiri sırasında sizlere oldukça yoğun masraflar çıkaran işlemlerdir.
Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen ve sizleri hem maddi açıdan hem de manevi açıdan oldukça zor duruma sokan sorunların başında su kaçağı yer almaktadır. Su kaçağı sorunu daha önceden de başınıza geldiği için özellikle tespit işlemi sırasında yapılan zahmetli işlemlerden dolayı hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Su borularının üzeri beton ve seramiklerle kaplı olmasından dolayı en ufak su kaçaklarında bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanmaktadır. Rastgele gerçekleşen kırma dökme işleminden dolayı, birçok defa sağlam olan su borularınızda zarar görür ve yaptığınız masraflar katlanmaktadır. Ayrıca kırılan yerlerde oluşan moloz yığınlarını atmak, yeniden tamir etmek ve temizlik işleri gibi teferruatlar sizleri bir hayli yormaktadır. Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen su kaçakları bütün plan ve programlarınızı alt üst etmektedir.

Tespit işlemi, tamir işleminden daha zorlu olan su kaçakları ile tek başınıza mücadele etmeniz mümkün değildir.
Su borularında oluşan sızıntılardan kaynaklanan su kaçakları ile mücadele ederken alanında uzman ve güçlü referanslara sahip su tesisatçı firmalarından yardım almanız gerekmektedir. Alanında uzman su tesisatçı firmaları meydana gelen en zorlu su kaçaklarını bile teknolojik cihazlar ile ortadan kaldırmaktadır.

İstanbul bağcılar kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, sizlere yüzde yüz garanti sağlayarak ortadan kaldırır.
Teknolojideki gelişmelerden yararlanan firmamız, noktasal olarak kırmadan akustik dinleme adlı cihaz ile su kaçağını tespit eder ve ardından titiz bir çalışma yürüterek ortadan kaldırmaktadır. Sizlere sağladığı bütün işlemler için garanti veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı sağlayan firmamız, bütün bu işlemleri sabit fiyat garantisi ile gerçekleştirmektedir. Ayrıntılı bilgi ve randevu talebi için firmamızı arayın.

Su Sızıntısı

İstanbul gibi büyük kentlerde çeşitli nedenlerle ortaya çıkan su tesisatı sorunlarının başında su kaçağı yer almaktadır. Su kaçağı problemi eskiden sadece tarihi yapılarda meydana gelirken, günümüzde artan inşaatlarla birlikte yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır. Ev, işyeri, okul, hastane kısacası su tesisatı sisteminin olduğu her yerde meydana gelen su kaçağı problemleri, hepinizin canını sıkan ciddi bir tesisat problemidir.
Elde olmayan nedenlerle meydana gelen su kaçaklarının önüne geçmeniz pek de mümkün değildir. Ancak alanında uzman su tesisatçı firmalarından yardım alarak, erken müdahale ile sorunu minimuma indirmeniz sizin elinizdedir.

Su borularında meydana gelen tahribatlardan dolayı oluşan su sızıntıları zaman ile beton ve seramikleri zedeleyerek gün yüzüne çıkar. Patlayan su boruları gözle görünmediğinden, çoğu kez betonu deldikten sonra anlaşılır.
Su kaçaklarını anlamanın tek yolu bu değildir elbet.

Ev veya iş yerinizdeki duvarlarda oluşan ıslaklık, evde meydana gelen keskin rutubet kokusu, kombi barında meydana gelen düşüş, su faturasındaki artış, su kaçağı belirtilerindendir.

Ev ya da iş yerinizde karşılaştığınız bu belirtilerde alanında uzman bir su tesisatçı firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eski usul teknikleri uygulayan su tesisatı firmaları, rastgele kırma dökme işlemi uyguladığından sizleri hem maddi anlamda hem de zaman anlamında zarara uğratmaktadır. Su kaçaklarında erken müdahale oldukça önem taşımaktadır.

Su kaçaklarına erken müdahale edilmediği durumlarda betonu çürüten su sızıntıları alt katınızda oturan komşunuzun evine de sızacağından tamir işlemi için yaptığınız masraflarda katlanacaktır.
Sizden kaynaklanan sorun yüzünden evi su dolan komşunuz bu durumdan hoşlanmayacağı gibi soluğu doğruca sizin evinizde alacaktır. Komşunuzla aranızdaki ilişkiyi de zedeleyen su kaçakları problemini firmamız kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır.

Sertifikalı su tesisatı ustaları ile en zorlu su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde noktasal olarak tespit eden firmamız, sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.
Bağcılar Kırmadan noktasal olarak su kaçaklarını tespit eden firmamız, tamir işlemini de titiz bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Firmamız İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine minimum fiyatlar ile maksimum hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. İletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından ulaşabileceğiniz firmamızdan detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Profesyonel Su Tesisat Firması

Her geçen gün biraz daha ilerleyen teknolojik gelişmeler sayesinde insan hayatı oldukça kolaylaşmıştır. Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar yüzünden en küçük yapısal sorunlar bile günlerce sürer ve hem maddi hem de zaman açısından oldukça zararlı çıkardınız.


Teknolojinin yetersiz olduğu dönemlerde meydana gelen ve canınızı sıkan sorunların başında hiç kuşkusuz su tesisatı sorunları yer almaktaydı. Su tesisatı sorunlarının tamir işleminde bir hayli zahmetli ve masraflı işlemler yapılır ve en küçük su tesisatı sorununda bile günlerce süren bir kırma dökme işlemi gerçekleştirilirdi. Su tesisatı sistemi binalar yapılırken üzerleri beton veya seramiklerle örtülür bu nedenle de meydana gelen arızalarda beton ve seramikler kırılarak, altından tamir işlemleri yürütülürdü.
Geçmiş yıllarda elde olmayan teknolojik ürünler nedeniyle bütün su tesisatçıları mecburiyetten kırma dökme işlemi gerçekleştirirdi ancak çağımızda teknolojideki gelişmeler oldukça hız kazanmış ve adeta altın çağlarını yaşamaktadır. Her geçen gün bilim insanları insan hayatını kolaylaştırmak için biraz önemli gelişmelere imza atmaktadır.

Su tesisatı sektörü içinde çalışmalarına ara vermeden devam eden bilim insanları eskiden uygulanan su tesisatı tamir işlemlerinin tamamını tarihin tozlu raflarına kaldırmıştır.

Duvar ve seramiklerinizin kırılması ve altından tamir işlemlerinin yapılması artık sadece kötü bir anı olarak hayatınızda yer almaktadır.
İstanbul su tesisatçısı firmamız, ev veya iş yerinde meydana gelen su tesisatı arızalarında, tek bir seramiğinizi bile kırmadan tespit işlemi gerçekleştirir. Teknolojinin ürettiği akıllı cihazları yakından takip eden sektöründe öncü su tesisatçısı firmamız, en zorlu su tesisatı sorunlarını bile dakikalar içerisinde ortadan kaldırarak sizlere garantili hizmet sağlar.
Bağcılar su kaçağı bulma Teknolojideki bu gelişmelerden habersiz, hâlâ eski usul yöntemleri kullanan amatör sokak tesisatçılarından uzak durmanız ve yardım alacağınız firmanın kullandığı yöntemi ve referanslarını iyi araştırmanızda yarar olacaktır.
Sizlere bir telefon kadar yakın olan, uygun fiyatlar ile maksimum kaliteli hizmet sunan İstanbul su tesisatçısı firmamız, geniş ve işinin ehli tesisat ustaları ile, İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir.

Ayrıca firmamız, eski usul yöntemleri kullanarak sizlerin hem zamanını hem de parasını çalan su tesisatçılarına bulaşmamanız konusunda da uyarmaktadır.

Su Sızıntısı Bulma

Bağcılar Su sızıntı sorunu geçen senelerde tamirinde yapılan işlemler nedeniyle hepinizin kâbusu haline gelmişti. Bütün planlarınızı alt üst eden su kaçakları özellikle apartman dairelerinde meydana geldiğinde işinizi biraz daha zorlaştırırdı.

Su sızıntıları yerinde durmadığından ve bütün evi sardıktan sonra alt katınıza da sızma yaptığından, eğer bir apartman dairesinde oturuyor ve alt katınızda oturan komşunuzda varsa, ekstra bir masrafa girdiniz demektir.

İstanbul Bağcılar su kaçakları yaz kış demeden her yapıda meydana gelen tesisat sisteminin en ciddi sorunlarından biridir. Bağcılarda Su borularının yer altında tahribata uğraması sonucu oluşan çatlaklılarda sızan su, kısa süre içerisinde kaçaklara yol açarak sizleri bir hayli zor duruma düşürür. Yer altında bulunan su borularını tespit etmek eskiden elde olmayan teknolojik aletler nedeniyle imkansızdı.

Bu nedenle tesisat ustaları evinize gelerek ıslaklık olan bütün evinizi rastgele kıra kıra su sızıntısını  oluşturan boruyu tespit etmeye çalışır. Su sızıntısının meydana geldiği su borusunu bulduktan sonra tamirini yapan tesisat ustaları arkalarından sizlere tam bir enkaz yığını bırakırladı.

Kırılan yerlerdeki molozları atmak, yeniden tamir etmek ve evi temizlemek sizin payınıza düşen bir iş olduğundan günlerce bütü planlarınızı iptal edip bu işlemler ile uğraşırdınız. Oldukça zaman ve para alan su kaçaklarından kurtulmanın yeni bir yöntemi daha var. Üstelik kırmadan dökmeden.

İstanbul kırmadan dökmeden su sızıntısı bulma hizmeti sağlayan firmamız, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile su sızıntılarını noktasal olarak tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirir. Su sesine duyarlı cihaz ile tesisat sisteminizdeki bütün boruları dinleyen tesisat ustalarımız bağcılarda bulunan ev ve iş yerlerindeki su kaçağını noktasal olarak tespit ettikten sonra, aynı nokta üzerinde titiz bir çalışma yürüterek tek bir fayansınızın altından tamir işlemini gerçekleştirir.

Alanında uzman, sertifikalı deneyim sahibi personel kadrosundan oluşan firmamız, sizlere sağladığı her hizmet için garanti vermektedir. İstanbul’un bütün ilçe ve mahallerine hizmet götüren firmamızın aynı gün servis imkanı mevcuttur. Ayrıntılı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak istiyorsanız intenet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bölümünü tıklayarak çıkan numaralardan birini arayabilirsiniz.

Su Kaçağı ?

Su kaçağı denince neredeyse hepiniz kaçarsınız.

Bunun nedeni daha önce yaşayıp o zorlu işlemleri tecrübe etmenizdir. Su kaçağı sorunu hakikaten tesisat sistemindeki en baş belası sorun olarak bilinmektedir.

Su borularının gün yüzünde olmaması bunun en büyük nedenleri arasında gösterilmektedir. Sızan su borusunu tespit edebilmek için günlerce uğraşılan ve tek bütün fayansları kırıp altından su borusunu aramak çağ dışı ilkel bir yöntem olarak anılmaktadır ve su kaçağını kâbus haline getiren işlemdir.

Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle her tesisat ustasının başvurduğu bu yöntem günümüzde insan hayatını kolaylaştıran teknolojik gelişmeler sayesinde tarihe karışmıştır.

Artık günlerce zamanınızı almadan, kırmadan, dökmeden masraf ve zahmet çekmeden su kaçağı tespit etme işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Bilim ve teknolojideki gelişmeler her geçen gün insan hayatını biraz daha kolaylaştırmaktadır. Su tesisatı sektörü için özel olarak tasarlanan cihazlar sayesinde hem su tesisatı ustalarının hem de sizlerin zamanını kurtulacaktır. Eskiden günlerce süren su kaçağı bulma işlemi, günümüz teknolojisi sayesinde dakikalar sürmektedir.

Su sesine karşı duyarlı hale getirilen akustik dinleme adı verilen cihaz ev ya da iş yerinizde meydana gelen su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir.

Su tesisatı sistemi içerisindeki bütün borularınızı tek tek dinledikten sonra noktasal olarak su sızıntısının olduğu yeri bulan akustik dinleme, yine aynı yerden tesisat ustalarımızın titiz çalışmasıyla ortadan kaldırılır.

Büyük küçük demeden bütün su kaçaklarınızı noktasal olarak kısa süre içerisinde tespit eden akustik dinleme sayesinde eskiden yapılan rastgele işlemler son bulmuş oldu.

Firmamızda çalışan alanında uzman tesisat ustalarımız akustik dinleme adlı cihazın noktasal olarak bildirdiği su sızıntısını yine aynı fayansın altında noktasal bir çalışma yürüterek ortadan kaldırır.

İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakalarına aynı gün servis imkanı sunan firmamız sizlere % 100 garanti vermektedir. Sessiz çalışan akustik dinleme sayesinde günün herhangi bir saati için randevu oluşturabilirsiniz.

Firmamızın gerçekleştireceği işlemlerden dolayı ne siz ne de komşularınız rahatsızlık duymayacaklardır. Sizlerinde başına su kaçağı veya diğer tesisat sorunlarından biri gelirse firmamızı arayarak randevu talebinizi oluşturunuz.

Dış Mekan Su Kaçağı Bulma

İstanbul’da son zamanlarda yaşanan nüfus patlaması beraberinde, altyapı sorununu da getirdi.

Özellikle su tesisatında yaşanan sıkıntılar yapılan işlemlerden dolayı sizleri bir hayli zor duruma sokmaktadır. İstanbul’da daha çok ev ve iş yerlerinde meydana gelen sorunların başında dış mekan su kaçağı sorunu yer almaktadır. Toprak altında Su kaçağı tespit işleminde yapılan işlemlerden dolayı herkesin korkulu rüyası olan su kaçağına erken müdahalede bulunulması oldukça önemlidir.

Bağcılarda Ev ya da iş yerinizdeki duvarlarda sararma, parkelerde şişme, kombi barında sürekli düşüş veya su faturalarında ciddi bir artış varsa derhal firmamız ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Tek başınıza müdahale edemeyeceğiniz su kaçağı sorununun tamiri için firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Su borularında meydana gelen sızıntıları noktasal olarak tespit eden firmamız eskiden günlerce süren işlemleri kırmadan dökmeden dakikalar içerisinde gerçekleştirir.

Eskiden su kaçağına neden olan kırılan boruyu tespit edebilmek için günlerce uğraşırdınız. Tek tek bütün seramikleri kıran tesisat ustaları patlayan su borusunu tespit ettikten sonra tamir işlemini gerçekleştirir ve sizlere oldukça büyük işler bırakır.

Firmamız ise bağcılarda meydana gelen su kaçağı sorunlarını kırmadan dökmeden, cihaz ile noktasal olarak gerçekleştirmektedir. Teknolojinin son harikası olarak bilinen akustik dinleme adlı cihaz patlayan su borularını noktasal olarak tespit eder.

Tek bir seramiğin altında en zorlu su sızıntısını bile dakikalar içerisinde tespit eden cihazı kullanan firmamız sizleri zaman açısından da oldukça tasarrufa geçirir.

Akustik dinlemenin tek tek bütün tesisatı dinlemesinin ardıdan bulduğu sızıntıyı firmamızın alanında uzman ve ne yaptığını bilen tesisat ustaları, titiz bir çalışma yürüterek su kaçağınızı tek bir parkenin altında tamir ederek sizleri büyük masraflardan kurtarır.

Bağcılar ve İstanbul’un bütün ilçelerine  hizmet götüren firmamız ev ya da iş yerinizde meydana gelen bütün sorunları teknolojik cihazlar yardımı ile ortadan kaldırır. Sizlere vermiş olduğu hizmetler için % 100 garanti veren firmamızı arayarak randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

Bağcılarda Evinizde meydana gelen her türlü tıkanıklık su kaçağı ve diğer su tesisatı  sorunlarının tamamı için alanında uzman tesisat ustaları ile çalışan firmamız sizlere hem maddi hem vakit yönünden kazandıracaktır. Kısa süre içerisinde İstanbulluların en çok tercih ettiği firma olan firmamız, sizlere uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunar.

Su Kaçağı Hizmet Bölgeleri

Bağcılar Mahalleleri

Bağcılar ilçesinde toplam 22 mahalle bulunmaktadır. Tüm bu mahallelerde su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz.

 • 100.Yıl Mahallesi
 • Bağlar Mahallesi
 • Barbaros Mahallesi
 • Çınar Mahallesi
 • Demirkapı Mahallesi
 • Evren Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Fevziçakmak Mahallesi
 • Göztepe Mahallesi
 • Güneşli Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Kazımkarabekir Mahallesi
 • Kemalpaşa Mahallesi
 • Kirazlı Mahallesi
 • Mahmutbey Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Sancaktepe Mahallesi
 • Yavuzselim Mahallesi
 • Yenigün Mahallesi
 • Yenimahalle Mahallesi
 • Yıldıztepe Mahallesi

Bağcılar İlçesindeki Diğer Yerler

 • İğde Sokak
 • Yenimahalle SO
 • Birlik Caddesi
 • Bağcılar Asf
 • 8/25. Sokak
 • 26/A Sokak
 • İETT Halk Sarayı Durağı
 • Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı
 • Yenimahalle Muhtarlığı
 • Göztepe Girişi (Avrupa Otoyolu)
 • 9/4. Sokak
 • Damla Sokak
 • İETT Yavuz Selim Mahallesi Durağı
 • 3. Caddesi
 • Saraybosna Parkı
 • Matbaacılar Caddesi
 • 26/1. Sokak
 • Bağcılar Yaşam Hastanesi
 • Bağcılar Adliye Sarayı
 • Kiler
 • Emrah Sokak
 • Fetih Caddesi
 • 1-9
 • Bahadır Sokak
 • 3/11. Sokak
 • 4/14. Sokak
 • Yenimahalle
 • İstoç
 • 26/9. Sokak
 • Kirazlı
 • Mahmutbey
 • Litros
 • 30/5. Sokak
 • 26/B Sokak
 • Devekaldırımı Caddesi
 • Ptt-ateştuğla Şubesi
 • 4/7. Sokak
 • 8/3. Sokak
 • Alaattin Nilüfer Kadayıfçıoğlu Kız Meslek Lisesi
 • Ahmet Ziyaüddün Gümüşhanevi Aile Çay Bahçesi
 • Alipaşa Hamamı
 • 2/1. Sokak
 • İETT Bağcılar Çiftlik Durağı
 • 5/19. Sokak (1. Sokak.)
 • O3 Güney Yanyolu
 • 20. Caddesi
 • 26/2 C Sokak
 • Burçak Sokak
 • 26/10. Sokak
 • 3/10. Sokak
 • 4/10. Sokak
 • Asır Sokak
 • 1/1 C Sokak
 • 1/1 B Sokak
 • 1/1 A Sokak
 • 1/1 H Sokak
 • Güneş Polikliniği
 • 3/1A Sokak
 • Hürriyet Sokak (9/3. Sokak.)
 • 30/7. Sokak

Bilim ve teknolojideki ilerlemeler ile birlikte her yeni gün gözümüzü yeni bir olumlu gelişme ile açarız.

Bağcılar su kaçağı tespiti Eskiden teknolojideki imkansızlıklardan ötürü uzun süren ve insan hayatını zorlaştıran bütün işlemler, altın çağımızda kısa süreli işlemler haline getirilmiştir. Özellikle mesleki sektörlerin işini kolaylaştıran teknolojik gelişmeler daha çok su tesisatı sektörüne yansıdı.

Su tesisat sisteminde bulunan materyallerin birçoğu gözle görünmeyecek yerlerde bulunması su kaçağı sorunu ile karşılaşmanız durumunda sizleri zor durumda bırakırdı. En ufak bir tesisat sorunu bile günlerce sürer ve ciddi masraflar ödemek zorunda kalırdınız.

Su kaçağı sorunu hiç kuşkusuz hepinizin nefret ettiği bir sorundur. Bunun nedenide diğerleri ile aynıdır, su borularının dışarıda olmaması. Üzerine beton ya da fayans kaplama yapılan su borularında meydana gelen sızıntıları tespit etmek ve onarmak için de bu fayans ya da betonu kırmanız gerekecektir.

Kırma işlemine bağlı olarak hem zahmetli hem de masraflı olan su kaçaklarında, çoğu kez görmezden gelirdiniz. Lakin bunu unutmamanız gerekir ki, görmezden geldiğiniz su kaçakları sizleri çözüm sağlamaz aksine duvar aralarında sızan ve sizlere bazı yapısal sorun çıkartan su kaçağı alt katınıza da sızar ve yapacağınız masrafları ikiye katlar.

Su kaçağı sorunu ile karşılaşmanız durumunda derhal profesyonel bir yardım almalısınız. Piyasada işi bilmeden çalışan amatör tesisatçıları günümüz teknolojisindeki gelişmelerden habersiz yaşadıklarından, su kaçağınızı hâlâ kırarak ve dökerek tamir eder. Bu nedenle iyi bir araştırma yaparak teknolojik uygulamalarda bulunan firmalardan destek almanız da önemli olacaktır. İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamız sizleri hem maddi hem de manevi açıdan kâra geçirecek önemli bir yönteme imza atmıştır.

Firmamız su kaçaklarınızı akustik dinleme adlı cihaz ile gerçekleştirerek tespit işleminde tek bir seramiğinizi bile kırmaz.

Su sesine karşı hassas olduğundan en ufak su sızıntısını bile tespit edebilen cihaz, sessiz çalışarak ne sizi ne de komşunuzu rahatsız etmez. Firmamızı İstanbul’un neresinden ararsanız arayın, aynı gün randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Geniş ve uzman kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet götüren firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün işlemlerden dolayı da % 100 garanti vermektedir.

Kamaralı Su Kaçağı Bulma

İstanbul Bağcılar kırmadan su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız klasik yöntemlerin aksine teknolojik cihazlar ile su kaçaklarınızı tespit ederek, su tesisatı sorununuza profesyonel bir çözüm sağlar.

Eski yeni demeksizin her yapıda çeşitli nedenler ile ortaya çıkan su kaçağı sorunu sizleri hem maddi hem de manevi anlamda oldukça yıpratır.

Eski binalardaki su borularının zaman içerisinde deformasyona uğrayarak ortaya çıkardığı su sızıntıları, yeni binalarda ise kalitesiz boruların kullanılması sonucu ortaya çıkar.

Su kaçağı sorunu tesisat sisteminde bilinen en zorlu işlem olduğundan, sebep ne olursa olsun erken müdahale etmeniz sizler için faydalı olacaktır.

Zamanında müdahale edilmeyen su kaçakları seramiklerin altından alt kata su sızdıracağından, alt katınızda oturan komşunuzun evinde de ciddi hasarlar ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle tamir işleminde sizlere epey bir masraf çıkacaktır.

Su kaçaklarında en zorlu kısım olan su kaçağı tespiti ise oldukça profesyonellik isteyen bir durumdur.

Bu nedenle su kaçağınızı tamir işlemini her tesisatçıyım diyene yaptırmamanız gerekir.

Bağcılar Su kaçağı tespiti işlemi sağlayacak olan firmanın kullandığı yöntem ve bilgisi çok önemlidir. Günümüz teknolojisine ayak uyduramayan birçok sokak tesisatçısı su kaçakları tamirinde hâlâ eski usul yöntemler kullanarak sizleri zor durumda bırakmaktadır.

Kameralı Su kaçağı tespit işlemini kırarak gerçekleştiren bu firmalar tesisat işinden anlamayan firmalardır. İstanbul kırmadan dökmeden cihazla noktasal olarak su kaçağı tespit işlemi yapan firmamız, küçük büyük demeden su borularında meydana gelen sızıntıların tamamını dakikalar içerisinde tespit ederek tamirini gerçekleştirir.

Kombi su kaçağı bulma Akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile evinizdeki bütün boruları dinleyen işinin ehli tesisat ustalarımız su kaçaklarınızı yerinde tespit eder.

Üstelik akustik dinleme sessiz çalıştığından ne sizi ne de komşunuzu rahatsız etmez. İstanbul su kaçağı tespit firmamız, sizlere günün her saati hizmet vererek kalıcı çözümler sunar.

İstanbul’un neresinde oturursanız oturun, firmamızı telefon numaralarından arayarak aynı gün servis imkanından yararlanabilirsiniz.

Firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için garanti verirken işi bilmeyen tesisat firmalarından  uzak durmanız yönünde de sizlere uyarılarda bulunur.

Kırmadan Kaçak Bulma

Bağcılar Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Bulma Servisi

Yeni gelişen dünya trendleri ve teknolojileri tüm sektörlere yansımış durumda biz de Ersoylar Tesisat olarak su kaçağı bulma konusunda güncel teknolojileri sektörümüze aktararak müşterilerimize güncel ve gelişmiş bir hizmet ağı sunmak ve memnuniyetlerini tam olarak sağlamak gayesindeyiz bu konuda sizlere hizmetimizi devam ettirmekteyiz.

Su Kaçağını Kırmadan Nasıl Buluyoruz  ?

Evet kırmadan ve dökmeden buluyoruz.Herhangi kırma ve dökme işlemi yok ve bunu yaparken yılların bize kazandırdığı ustalık ve teknolojik cihazlarımız bize büyük kolaylık sağlıyor.Etkin dinleme yöntemi ile su kaçağı olan bölgeyi tespit ediyoruz.

su-kacagi-tespiti-bagcilar

Tespit işlemi yapıldıktan sonra onarım işlemi yapılıyor.İşlem bu kadar kolay sizler herhangi ek bir uğraşla vakit kayıp etmiyorsunuz.Ayrıca siz değerli müşterilerimize 1 yıl garanti veriyoruz.Kırma ve dökme olmadan sizlerde su kaçağı tespitinizi yaptırabilirsiniz.

Bağcılarda yıllardır hizmet veren firmamıza ulaşıp sorununuzun çözümünü keyifle izleyebilirsiniz.Üstelik sizlere özel kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti 99 TL’dir.

İstanbul su tesisatında meydana gelen en önemli ve yapılan uygulamalar nedeniyle de en can sıkıcı sorunu su kaçağıdır.

İstanbul su kaçağı sorunu eski yapılarda kullanılan su borularının zamanla çatlama, kırılma, aşınma gibi sorunlar çıkarması nedeniyle ortaya çıkan bir problemdir.

Bağcılar su kaçağı bulma Son zamanlarda önüne geçilemeyen göçler nedeniyle ortaya çıkan barınma ihtiyacını gidermek maksadıyla yapılan yeni inşaatlarda su tesisatı sistemine zarar vermektedir. Su kaçağı sorunu aslına bakarsanız sadece eski binalarda görülen bir problem değildir.

Yeni binalarda kullanılan kalitesiz borular ya da yanlış eğim sebebiyle de su kaçağı problemine rastlanılabilir.

Su kaçağını tesisat sisteminde istenmeyen sorun yapan ise, kırılan su borusunun tespiti esnasında yapılan uygulamalardır.

Su borularının üzeri genellikle örtülü olduğundan, kaçağı tespit etmek için klasik yöntemlerde, beton örtüyü kırarak gerçekleşir. Rastgele beton ve fayanslar kırılarak tespit edilmeye çalışılan su kaçakları sizleri maddi olarak da zarara uğratmaktadır.

Erken müdahalesi önemli olan su kaçaklarında dikkat etmeniz gereken önemli hususlardan biri de yardım için çağıracağınız su tesisatı firmasının kullandığı yöntemdir.

Çağımızdaki altın gelişmeler ile birlikte su kaçağını teknolojik yöntemler ile de ortadan kaldırmak mümkündür.

Yani klasik yöntemleri uygulayan amatör su tesisatçılarına bulaşmadan su kaçaklarınızı tek bir seramiğin altında da tespit ettirebilirsiniz, bu nedenle su kaçağı sorunu yaşamanız durumunda İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı tespit işlemi yapan firmamızı arayabilirsiniz.

Firmamız, teknolojik aletlerden yararlanarak su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir.

Akustik dinleme adlı, tesisat dinleme cihazı sayesinde su borularınızın tamamı dinlenir ve sorun ister büyük olsun ister küçük, tek bir seramiğin altında tespit edilerek ortadan kaldırılır.

Bu durumda klasik yöntemler ile su kaçağı tespit işlemi yapan firmalara göre sizlere hem daha kısa sürede hizmet verir, hem de maddi olarak yapacağınız harcamayı neredeyse sıfıra indirir.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerinden arayarak aynı gün servis imkanı talebinde bulunmak ve ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen firmamızı arayın. Sessiz çalışan teknolojik cihazları sayesinde günün her saati için randevu oluşturabileceksiniz. Firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için sizlere garanti de sunmaktadır.

Noktasal Kaçak Bulma

Bağcılar Noktasal Su kaçağı Bulma İşlemi

Bağcılarda noktasal olarak su kaçağı bulma işlemi yapıyoruz.Sizleri demode yöntemlerden kurtarmak amacındayız.Duvar yıkma,fayansları sökme gibi uğraş getiren gereksiz sizlere yük olacak birçok işlemden sizleri korumaktayız.

Bu işlemi yaparken mutlak müşteri memnuniyeti sağlanıyor.Yıllardır bağcılarda hizmet veren firmamız birçok konuda çözüm sağlamıştır.Müşterilerimizi bu dertten kurtarmıştır.

Noktasal Kaçak Nasıl Bulunur ?

Su kaçağının olduğu bölgeyi bulmak oldukça zordur.Bunun için önceleri yıkma dökme gibi işlemler yapılır ve gereksiz bir yığın boşa uğraş zinciri Ersoylar Tesisat olarak son teknoloji harikası cihazlarımızla dinleme yaparak su akıntısı olan yeri noktasal olarak buluyoruz.Kırmadan dökmeden sadece tek bir fayans kaldırılarak onarım işlemi yapılır.

noktasal-su-kacagi-bulma

Onarım bittikten sonra müşterilerimize 1 yıl garanti verilir.Su kaçağı artık bir problem değil bizimle kolay çözüme ulaşmak için arayınız.Kırma ve dökme işlemi olmadan su kaçağı bulma 99 TL’dir.

İstanbul gibi sürekli göç alan büyük şehirlerde bazı tesisat sorunlarının ortaya çıkması kaçınılmazdır. ,

Lavabo tıkanıklığı, gider borusu tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı ve su kaçağı sorunu da bunlara verebileceğimiz örneklerdendir.

Tesisat sisteminde meydana gelen tıkanıklık sorunları, lavabo ve tuvaletlere bilinçsizce attığınız katı cisimlerden dolayı meydana gelirken, su kaçağı sorunu elde olmayan sebeplerden ötürü ortaya çıkar.

Zaman içerisinde eskiyen su boruları sızıntılara yol açar ve o sızıntılar kısa süre içerisinde bütün evinizi kaplayarak, evinizdeki duvalarda ıslaklık, rutubet, sararma gibi sorunlara neden olur. Gözle görünmeyen su sızıntılarına erken müdahale etmediğiniz durumlarda da biriken sular betonunuzu çürüterek alt katınızda oturan komşunuzun evine de sızar.

Bu nedenle komşunuzla da aranız açılır. Ev ya da işyerinizdeki yüksek gelen su faturaları, su kaçağı olduğunun en büyük göstergesidir. Her ay gelen su faturanızda fahiş bir artış gözlemlediğiniz an profesyonel bir yardım almanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Su kaçağı bulma bağcılar Su tesisatı firması araştırırken firmanın kullandığı yöntemi araştırmanız sizler için önemli olacak günümüz teknolojisinde su kaçağı tespit işlemi çok kolay bir işlem iken, işi bilmeyen tesisatçılar yüzünden su kaçağı sorununuz kabusa dönüşebilir.

Klasik yöntemler ile su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmalar, gözle görünmeyen su borularınıza ulaşmak ve tamir etmek için üzerindeki beton ve seramikleri kırar ve sizlere tamir sonrası ekstra işler çıkarırlar.

İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamız, noktasal olarak sorunu tespit eder ve yine tek bir seramiğin altından işlemi gerçekleştirerek sizlere rahat bir nefes aldırır. Klasik yöntemle günlerce süren ve oldukça külfetli olan sorun firmamızın kullandığı akustik dinleme adlı cihaz ile dakikalar içerisinde tespit edilir ve sorun ortadan kaldırılır.

Firmamız su kaçağı tespitini noktasal olarak gerçekleştirdiğinden tamirini de yine sadece patlayan borunun altından gerçekleştirerek fazladan yere tek bir seramiğinizi bile kırmaz. İstanbul’un neresinden ararsanız arayın aynı gün servis imkanından yararlanabileceksiniz.

Yaptığı işte uzman tesisat ustalarımız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler karşılığında % 100 garanti vermekte ayrıca sessiz çalışan cihazları sayesinde ne size ne de komşunuza rahatsızlık vermemektedir.

Kırmadan Cihazla Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı günümüzde can sıkan bir problem olmaya devam etmektedir.

Yıpranmış demir tesisatlar da ve ucuz işçilik uygulanmış plastik tesisatlar da sık görülen sorunların başında yer almaktadır.

Özellikle büyük maddi hasarlara ve ondan önce ödeyeceğiniz yüksek faturalara neden olan tesisat kaçağı sorunu erken müdahale edilmediği takdirde, siz farkında olmadan çok kısa sürede başınızın ağrımasına neden olacaktır.

Bağcıların Uzman Su Tesisat Firması

su-kacagi-bulma-fiyatSizlerin bütçesine binecek olan bu ek maliyetler nedeniyle bu soruna çözüm ararken yapacağınız hamleler de bu konuda önemli bir etken olacaktır. Çünkü gerekli müdahaleler, gerekli tekniklerle yapılmadığı takdirde sorun katlanarak içinden çıkılmaz bir hal almaya başlayacaktır.

Su kaçağı sorunu başınıza geldiğinde telaş yapmadan, bu konuda gerekli referansları sunabilecek uzman tesisatçı firmamızdan destek almanız tüm işleri kolaylaştıracaktır.

Çünkü bu tür problemlerde kırmadan su kaçağı tespiti yapmak ve hızlı hareket etmek oldukça önemlidir. Bağcılar su kaçağı tespiti ve onarım tamamen teknolojik cihazlar yardımıyla ve uzman ekiplerle uygulama ile yüzde yüz sonuçlar sağlanmaktadır.kirmadan-su-kacagi-bulma-bagcilarda

Su kaçağı Tespiti Bağcılar Servisi

Eski klasik yöntemlerin aksine şuan ki tesisatçılık sektöründeki teknikler kesinlikle hata payını minimum seviyesine indirmiş olmaktadır. Bağcılar su kaçağı bulma işlemi sanılanın aksine kesinlikle kırma dökme gibi işlemler gerektirmemekle birlikte oldukça kolay bir şekilde tüm tesisatlar da oluşan sızıntı problemlerini çözümlemektedir.

Şebekeden gelen basınçlı suların, özellikle su borularınızın kaynak noktalarını genişleterek açılmasına ve buralardan su kaçağı olmasına neden olmaktır. Size fazladan faturalar çıkarmasının yanı sıra bir diğer en önemli tehlikesi ise, bu suların sızarak betonlarınızda rutubet ve zamanla çürümeye neden olacak olmasıdır.

Ev ve ofislerinizin estetik görüntüsünün de bozulmasında en büyük faktör olan bu problemler, ayrıca yanlış müdahalelerle oldukça yüksek maliyetli ödemelere sebep olmaktadır.su-kacagi-tespit-merkezi-bagcilar

Bağcılarda Su Kaçağını Buluyoruz !

Eğer sizlerde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız bu sorunun ne düzeyde olduğunu görmek ve bu konuda kesin yargıya varmak istiyorsanız, tüm vana ve musluklarınızı kapatarak bir süre su sayaçlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bununla birlikte problemin kesinliğine karar vermeniz halinde profesyonel destek arayışlarına başlayabilirsiniz.

Ersoylar Tesisat olarak Bağcılar cihazla kırmadan su kaçağı tespit işlemi yapmamızdan dolayı, sadece kaçak oluşmuş bölgeye noktasal müdahale etme şansına sahibiz.

Eğer her türlü teknolojik cihazıyla Bağcılar kırmadan su kaçağı bulma ve tamir işlemi gerçekleştiren bir firmadan uzman desteği almak istiyorsanız, firmamıza irtibat numaralarından ulaşmanız yeterli olacaktır.

su-kacagi-tespiti-iletisim

Yılların firmamıza kattığı tecrübe ve birikimlere dayanarak, olumlu referansların bünyemize kattığı güç ve güven ile müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz. Kulaktan dolma bilgilerle ve kabataslak usuller ile çalışmıyor, teknolojinin modern hayata sunduğu tüm ayrıcalıklardan yararlanarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Demir, plastik, sıcak ve soğuk su tesisatların tamamın da görülen sızıntı noktasal tespitle bulunup bir veya iki fayans altında onarım sağlanmaktadır. Öncelikle sorunun temiz su borularında olduğundan emin olmak gerekir. Bazı belirtiler pis su borularındaki sorunlara benzetilir, bu nedenden dolayı çift tespit uygulamakta olumlu bir hareket olacaktır.

Göz yaşı diye tabir edilen minimal sızıntılar dahil profesyonel ekiplerimiz ve sese duyarlı akustik cihazlarla çözüm sağlanmaktadır. Ersoylar tesisat deneyimin ve teknolojinin bir çatı altında toplandığı tek adrestir. Firmamızın geniş servis ağıla İstanbul’un bütün ilçelerine ve bağcılar ilçemize haftanın 7/24 tam donanımlı araçları, deneyimli ekipleri ve ekipmanları ile kaliteli ve garantili hizmet sunulmaktadır. Yapmış olduğumuz tespit ve onarımlar bir yıl garanti altına alınmaktadır.

Bağcılar Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Mahalle Servislerimiz

Hizmet sunmuş olduğumuz mahallelerimiz. 100.Yıl Mahallesi, Bağlar Mahallesi. Barbaros Mahallesi, Çınar Mahallesi. Demirkapı Mahallesi. Evren Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi çakmak Mahallesi, Göztepe Mahallesi. Güneşli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi.

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı bulma bağcılar servisimiz hizmetinde.Bağcılar  İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir.

Su Kaçağı Tespiti Bağcılar Servisi

11 mahalleden olan ilçelerimiz eski ve yeni yapılardan oluşmaktadır.

Temiz su tesisatlarında yaşanan su kaçaklarını sorun olmaktan çıkarıyoruz. Demir ya da plastik  tesisatlarda meydana gelen su sızıntısına müdahalede bulunabilen firmamız kırmadan su kaçağı bulma ve tespit gerçekleştirmektedir.

Kırmadan dökmeden tesisattaki kaçağınız nokta atışla tespit ve onarım sunan Ersoylar Tesisat kullanmış olduğu cihazlar ve aparatlar uzman ekipleriyle yüzde yüz sonuçlar almaktadır. Sıcak su tesisatı için  termal kameralı su kaçağı tespit hizmeti sunan firmamız garantili sonuçlara ulaşmaktadır.

Onarım esnasında sorunlu tesisat maksimum 1 ve ya 2 fayans altında tamir gerçekleştirilir. Tam donanımlı araçlarımızla tecrübeli ekiplerimizle haftanın 7 günü Güngören ilçemize hizmet vermekteyiz.

bagcilar-su-kacagi-tespiti

Su Kaçağı Arama Bizim İşimiz..

Firmamız senelerin verdiği deneyimlerle size kalıcı ve ekonomik çözümler sunar.

Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır ?

 

Eskiden elde olmayan teknolojik imkansızlıklar nedeniyle zahmetli bir iş haline gelen su kaçağı tespit işlemi, çağımızdaki önemli ilerlemeler ile beraber kısa sürede çözülebilir bir işlem halini almıştır.

Geçmişte üzeri fayanslar ile kaplı su borularını tamir etmek için öncelikle fayansların tek tek kırılması gerekiyordu.

Eldeki imkanları ile su kaçağını noktasal olarak tespit edemeyen firmaların uygulamış olduğu bu yöntem sizleri bir hayli zor durumda bırakırdı. Kırılan yerlerin yeniden onarılması, molozların atılması ve temizlik işleri gibi durumlar sizleri hem maddi açıdan hem de vakit yönünden bir hayli geriletir.

Bütün planlarınızın bozulmasına sebep olan su kaçağına geliştirdiği profesyonel yöntemler ile müdahale eden firmamız, akustik dinleme adlı teknolojik cihaz ile su kaçağını noktasal olarak tespit eden firmamız ev ya da iş yerinizde meydana gelen bütün tesisat sorunlarına kısa süre içerisinde çözüm bularak sizleri olası ciddi hasarlardan korur.

İstanbul Bağcılar kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı tespiti işlemi gerçekleştiren firmamız, en zorlu sorunlarınızı bile noktasal olarak tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirir. Tek bir fayansın altında sorunu tespit edebilen firmamız, tamir işlemini yaparkende yine aynı seramiğin altında titiz bir çalışma yürütür. Firmamızın sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler garantilidir. Detaylı bilgi almak için lütfen firmamızı arayın.

 

Su Kaçağı Tamiri

İstanbul’un bir ilçesi olan Bağcılar  alt yapının  geliştiği nüfusun giderek arttığı Bağcılar sürekli gelişmektedir.

Yaşantılarımızı sağladığımız dairelerde  zamanla gerek altyapı sorunları gerekse tesisat yıpranmalarından dolayı, tesisatlarımız su kaçağı sorunlarıyla karşılaşmamıza neden olmaktadır.

 

Hızlı tespitle onarım imkanını sunan firmamız, su kaçağı bulmak adına kırım işlemlerine tabi kalmadan modern cihazlarla çözümler gerçekleştirmektedir.

Su Kaçağı Servisi Bağcılar

Tespit, onarım ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmet veren yetersiz aparat kullanımıyla karşınıza çıkan tesisatçılar, sorunu bulmak adına kırım işlemlerini konutlarda gerçekleştirerek istenmeyen sonuçların elde edilmesine neden olabilmektedir.

Bu alanda uzman çalışanları eşliğinde cihaz kullanarak hizmet sunan güçlü firmamız Bağcılar  cihazla su kaçağı tespit işlemlerini az zaman içinde , güçlü analizler sonucunda elde edilen tespitlerle sistemli bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Cihazlarda yer alan geliştirilmiş sistemler sayesinde, akustik dinleme cihazıyla arızayı noktasal olarak tespit eder, hemen arkasından onarımı gerçekleştirir.

Böylece çok kısa sürede işlemleriniz tamamlanmış olur. Siz müşterilerine akılcı çözümler sunan firmamız memnuniyetinizi sağlamak amacıyla yaptığı her hizmeti garanti altına almaktadır. .

Kombi Su Kaçağı Bulma

Kombi Su Kaçağı sorunu Bağcılar servisimiz tarafından anında çözüme kavuşturulmaktadır.

Profesyonel ekip ve uygun fiyat anlayışı ile çalışan Ersoylar tesisat teknolojik cihazlar ile hizmet vermektedir.

Bağcılar Su Kaçağı Bulma

Kombi temizleme ve ilaçlama hizmetimiz mevcuttur.

Kombi su kaçağı onarımı için iletişime geçiniz.

Bağcılar , İstanbul’un sürekli gelişen ilçelerinden biridir. İlçemizde su kaçağı sorunları artarak devam etmektedir.

Evimizin içerisindeki duvarlarda veya yaşamımızı sürdürdüğümüz her yerde tesisatların zaman içerisinde yıpranmasından dolayı borularda su kaçağı görülebilir.
Ersoylar Tesisat olarak kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini amaçlayan evinize ve sağlığınıza zarar vermeden bağcılar su kaçağı tespiti hizmeti veriyor.

Akılcı çözümler sunarak kullanarak sorununuzu gideriyoruz. Hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden cihazlar ile su kaçağının tespiti yapılır. Duvarlar içinde bulunan boruların su sızıntısı yapıp yapmadığını modern cihazlarla kameralı su kaçağı tespiti ve robotla su kaçağı bulma yöntemlerinin kullanılmasıyla tespit edilir.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Bağcılar Ersoylar tesisat kırmadan robotla su kaçağı tespiti yapan firma anında su kaçaklarına müdahale ediyor.

Su kaçağı tespiti ve bulma onarma hizmetlerinin yanında su tesisatı,tıkanıklık açma,sıhhi tesisat,kameralı su kaçağı tespiti ve tıkanıklık görüntüleme petek tıkanıklıkları ve su kaçakları gibi problemlere profesyonel kesin çözümler bulmaktadır.

Okumaya devam et

Call Now ButtonŞimdi Ara