İçeriğe atla

Bağcılar Kamera ile Kaçak Bulan Tesisatçı

Kamaralı Su Kaçağı Bulma

İstanbul Bağcılar kırmadan su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız klasik yöntemlerin aksine teknolojik cihazlar ile su kaçaklarınızı tespit ederek, su tesisatı sorununuza profesyonel bir çözüm sağlar.

Eski yeni demeksizin her yapıda çeşitli nedenler ile ortaya çıkan su kaçağı sorunu sizleri hem maddi hem de manevi anlamda oldukça yıpratır.

Eski binalardaki su borularının zaman içerisinde deformasyona uğrayarak ortaya çıkardığı su sızıntıları, yeni binalarda ise kalitesiz boruların kullanılması sonucu ortaya çıkar.

Su kaçağı sorunu tesisat sisteminde bilinen en zorlu işlem olduğundan, sebep ne olursa olsun erken müdahale etmeniz sizler için faydalı olacaktır.

Zamanında müdahale edilmeyen su kaçakları seramiklerin altından alt kata su sızdıracağından, alt katınızda oturan komşunuzun evinde de ciddi hasarlar ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle tamir işleminde sizlere epey bir masraf çıkacaktır.

Su kaçaklarında en zorlu kısım olan su kaçağı tespiti ise oldukça profesyonellik isteyen bir durumdur.

Bu nedenle su kaçağınızı tamir işlemini her tesisatçıyım diyene yaptırmamanız gerekir.

Bağcılar Su kaçağı tespiti işlemi sağlayacak olan firmanın kullandığı yöntem ve bilgisi çok önemlidir. Günümüz teknolojisine ayak uyduramayan birçok sokak tesisatçısı su kaçakları tamirinde hâlâ eski usul yöntemler kullanarak sizleri zor durumda bırakmaktadır.

Kameralı Su kaçağı tespit işlemini kırarak gerçekleştiren bu firmalar tesisat işinden anlamayan firmalardır. İstanbul kırmadan dökmeden cihazla noktasal olarak su kaçağı tespit işlemi yapan firmamız, küçük büyük demeden su borularında meydana gelen sızıntıların tamamını dakikalar içerisinde tespit ederek tamirini gerçekleştirir.

Kombi su kaçağı bulma Akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile evinizdeki bütün boruları dinleyen işinin ehli tesisat ustalarımız su kaçaklarınızı yerinde tespit eder.

Üstelik akustik dinleme sessiz çalıştığından ne sizi ne de komşunuzu rahatsız etmez. İstanbul su kaçağı tespit firmamız, sizlere günün her saati hizmet vererek kalıcı çözümler sunar.

İstanbul’un neresinde oturursanız oturun, firmamızı telefon numaralarından arayarak aynı gün servis imkanından yararlanabilirsiniz.

Firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için garanti verirken işi bilmeyen tesisat firmalarından  uzak durmanız yönünde de sizlere uyarılarda bulunur.

Call Now ButtonŞimdi Ara