İçeriğe atla

Beton Altındaki Kaçağı Bulan Su Tesisatçı Firması Bağcılar

Dış Mekan Su Kaçağı Bulma

İstanbul’da son zamanlarda yaşanan nüfus patlaması beraberinde, altyapı sorununu da getirdi.

Özellikle su tesisatında yaşanan sıkıntılar yapılan işlemlerden dolayı sizleri bir hayli zor duruma sokmaktadır. İstanbul’da daha çok ev ve iş yerlerinde meydana gelen sorunların başında dış mekan su kaçağı sorunu yer almaktadır. Toprak altında Su kaçağı tespit işleminde yapılan işlemlerden dolayı herkesin korkulu rüyası olan su kaçağına erken müdahalede bulunulması oldukça önemlidir.

Bağcılarda Ev ya da iş yerinizdeki duvarlarda sararma, parkelerde şişme, kombi barında sürekli düşüş veya su faturalarında ciddi bir artış varsa derhal firmamız ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Tek başınıza müdahale edemeyeceğiniz su kaçağı sorununun tamiri için firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Su borularında meydana gelen sızıntıları noktasal olarak tespit eden firmamız eskiden günlerce süren işlemleri kırmadan dökmeden dakikalar içerisinde gerçekleştirir.

Eskiden su kaçağına neden olan kırılan boruyu tespit edebilmek için günlerce uğraşırdınız. Tek tek bütün seramikleri kıran tesisat ustaları patlayan su borusunu tespit ettikten sonra tamir işlemini gerçekleştirir ve sizlere oldukça büyük işler bırakır.

Firmamız ise bağcılarda meydana gelen su kaçağı sorunlarını kırmadan dökmeden, cihaz ile noktasal olarak gerçekleştirmektedir. Teknolojinin son harikası olarak bilinen akustik dinleme adlı cihaz patlayan su borularını noktasal olarak tespit eder.

Tek bir seramiğin altında en zorlu su sızıntısını bile dakikalar içerisinde tespit eden cihazı kullanan firmamız sizleri zaman açısından da oldukça tasarrufa geçirir.

Akustik dinlemenin tek tek bütün tesisatı dinlemesinin ardıdan bulduğu sızıntıyı firmamızın alanında uzman ve ne yaptığını bilen tesisat ustaları, titiz bir çalışma yürüterek su kaçağınızı tek bir parkenin altında tamir ederek sizleri büyük masraflardan kurtarır.

Bağcılar ve İstanbul’un bütün ilçelerine  hizmet götüren firmamız ev ya da iş yerinizde meydana gelen bütün sorunları teknolojik cihazlar yardımı ile ortadan kaldırır. Sizlere vermiş olduğu hizmetler için % 100 garanti veren firmamızı arayarak randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

Bağcılarda Evinizde meydana gelen her türlü tıkanıklık su kaçağı ve diğer su tesisatı  sorunlarının tamamı için alanında uzman tesisat ustaları ile çalışan firmamız sizlere hem maddi hem vakit yönünden kazandıracaktır. Kısa süre içerisinde İstanbulluların en çok tercih ettiği firma olan firmamız, sizlere uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunar.

Call Now ButtonŞimdi Ara