İçeriğe atla

Kırmadan Tesisat Tamiri Bağcılar

Su Kaçağı Onarımı Servisi

Su kaçağı eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelebilen ciddi su tesisatı sorunudur. Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı yapılan zahmetli işlemlerden dolayı sizleri günlerce uğraştıran su kaçağı tamiri, neredeyse hepinizin başından geçmiş ve korkulu rüyanız haline gelmiş olan bir problemdir.

Su tesisatı sistemi içerisindeki su boruları gözle görünmediğinden, oluşan arızaları tespit ve tamir edebilmek için, evvela üzerindeki beton ve seramikler kırılırdı.
Rastgele işlemler ile kırılan dökülen yerlerde çoğu kez sağlam olan su boruları da kırılırdı. Son dönemlerde çeşitli nedenlerle ev veya işyerinizde ortaya çıkan su kaçağı sorunları, hayatınızın olağan akışını da olumsuz yönde etkilemektedir.

Eski binalarda kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu oluşan arızalar, su kaçağına neden olurken, yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğim su kaçaklarına sebep olmaktadır. Su kaçağı sorunu nerede ve hangi sebeple ortaya çıkarsa çıksın, erken müdahale edilmesi gereken bir problemdir.


Erken müdahale edilmeyen su kaçakları daha ciddi yapısal sorunlara neden olmaktadır. Su kaçağı sorununda tespit işlemi, tamir işleminden daha zahmetli geçmektedir. Bu nedenle su kaçağı bulma hizmetini alacağınız firmanın uygulayacağı yöntemi iyi araştırmanız gerekmektedir.

Eski usul teknikleri kullanan amatör su tesisatçı ustaları, günlerce süren kırma dökme işlemi uygulayarak sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından zor duruma sokmaktadır. Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen kırma dökme işlemi sizlere epeyce bir zahmet çıkarmaktaydı. Kırılan yerlerde oluşan moloz yığınlarını atmak, yeniden onarmak ve tamir etmek gibi teferruatlar sizleri günlerce uğraştırmaktaydı.
İstanbul bağcılar kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işlemi sağlayan firmamız en zorlu su kaçaklarını bile aynı gün içerisinde tespit ederek tamirini gerçekleştirir.

Alanında bilgi ve tecrübe sahibi su tesisatı ustaları ile sizlere hizmet sağlayan firmamız, teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihaz ile sizlere % 100 garantili hizmet sağlar.

Su sesine karşı hassas olarak geliştirilmiş, akustik dinleme adlı cihazın noktasal olarak tespit ettiği su kaçaklarını alanında uzman sertifikalı su tesisatçı ustalarımız titiz bir çalışma sonucu tamir ederek, fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmaz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, aynı gün içerisinde servis olanağı sunarak, bütün ilçe ve semtlere sabit fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Call Now ButtonŞimdi Ara