İçeriğe atla

Kombi Su Kaçağı Tamiri Bağcılar

Su Kaçaklarını Bulma Servisi

İstanbul gibi büyük kentlerde artan nüfus ile beraber birtakım su tesisatı sorununda da artış gözlemlenmiştir.
Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların bazıları elde olmayan nedenlerle ortaya çıkarken bazı sorunlara da yaptığınız bilinçsizce işlemler vesile olmaktadır. Su tesisatında, elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan ve sizleri hem maddi anlamda hem de zaman açısından zor durumda bırakan sorunların başında su kaçakları yer almaktadır. Su kaçaklarında son zamanlarda yaşanan artışın en önemli nedeni yapılan yeni inşaatlardır. Eskiden sadece eski yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde eskimesi sonucu ortaya çıkan kaçaklar, son zamanlarda artan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya tesisat sistemine verilen yanlış eğim nedeniyle, yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır.

Su borularının gözle görünmemesi nedeniyle, tesisat sisteminde meydana gelen arızaların tespit işlemi bir hayli zahmetli geçmektedir. Üzeri beton veya fayanslarla kaplı olan su borularındaki patlamaları tespit etmek uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Tek başınıza müdahale edemeyeceğiniz su kaçakları, eskiden de başınıza geldiğinden neredeyse herkesin kâbusu haline gelmiştir. Eskiden teknoloji henüz bu kadar gelişmemişken, meydana gelen su kaçaklarının tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçmekteydi.
Patlayan su borusunu tamir etmek için eve çağırdığınız ustalar günlerce süren bir kırma dökme işleminin ardından arızalı olan su borusuna ulaşır ve tamirini gerçekleştirirdi. Gelişigüzel kırılıp dökülen yerlerin altında çoğu kez sağlam olan su borusu da zarar görmekte ve masraflarınız katlanmaktaydı. Su faturanızda artışa, kombi barında düşüşe, duvarların ıslanmasına, evde keskin rutubet kokusuna neden olan su kaçakları özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmişti. Kırılıp dökülen yerlerin altında kalan moloz yığınlarının atılması, yeniden tamiri ve temizlik işleri gibi ayrıntılar, günlerce hatta bazen haftalarca sürmekte ve bütün plan ve programlarınızı alt üst etmekteydi. Eskiden insan gücüne dayalı yapılan bu teknik günümüzde tarihe karışmıştır. İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak arıza tespit işlemi sağlayan firmamız, teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihaz ile en zorlu su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde tespit etmektedir. Su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme adlı cihaz ile noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten sertifikalı su tesisatçı ustalarımız, fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmadan su kaçaklarınızı tamir eder. Geniş ve işinin ehli su tesisatçı ustaları ile İstanbul’un her yerine aynı gün içerisinde servis imkanı sağlayan firmamız, bütün ilçe ve semtlere sabit fiyat garantisi de sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından arayabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Su Kaçağı Bulma

Kombi Su Kaçağı sorunu Bağcılar servisimiz tarafından anında çözüme kavuşturulmaktadır.

Profesyonel ekip ve uygun fiyat anlayışı ile çalışan Ersoylar tesisat teknolojik cihazlar ile hizmet vermektedir.

Bağcılar Su Kaçağı Bulma

Kombi temizleme ve ilaçlama hizmetimiz mevcuttur.

Kombi su kaçağı onarımı için iletişime geçiniz.

Bağcılar , İstanbul’un sürekli gelişen ilçelerinden biridir. İlçemizde su kaçağı sorunları artarak devam etmektedir.

Evimizin içerisindeki duvarlarda veya yaşamımızı sürdürdüğümüz her yerde tesisatların zaman içerisinde yıpranmasından dolayı borularda su kaçağı görülebilir.
Ersoylar Tesisat olarak kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini amaçlayan evinize ve sağlığınıza zarar vermeden bağcılar su kaçağı tespiti hizmeti veriyor.

Akılcı çözümler sunarak kullanarak sorununuzu gideriyoruz. Hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden cihazlar ile su kaçağının tespiti yapılır. Duvarlar içinde bulunan boruların su sızıntısı yapıp yapmadığını modern cihazlarla kameralı su kaçağı tespiti ve robotla su kaçağı bulma yöntemlerinin kullanılmasıyla tespit edilir.

Call Now ButtonŞimdi Ara