İçeriğe atla

Kırmadan Kaçak Bulma

Bağcılar Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Bulma Servisi

Yeni gelişen dünya trendleri ve teknolojileri tüm sektörlere yansımış durumda biz de Ersoylar Tesisat olarak su kaçağı bulma konusunda güncel teknolojileri sektörümüze aktararak müşterilerimize güncel ve gelişmiş bir hizmet ağı sunmak ve memnuniyetlerini tam olarak sağlamak gayesindeyiz bu konuda sizlere hizmetimizi devam ettirmekteyiz.

Su Kaçağını Kırmadan Nasıl Buluyoruz  ?

Evet kırmadan ve dökmeden buluyoruz.Herhangi kırma ve dökme işlemi yok ve bunu yaparken yılların bize kazandırdığı ustalık ve teknolojik cihazlarımız bize büyük kolaylık sağlıyor.Etkin dinleme yöntemi ile su kaçağı olan bölgeyi tespit ediyoruz.

su-kacagi-tespiti-bagcilar

Tespit işlemi yapıldıktan sonra onarım işlemi yapılıyor.İşlem bu kadar kolay sizler herhangi ek bir uğraşla vakit kayıp etmiyorsunuz.Ayrıca siz değerli müşterilerimize 1 yıl garanti veriyoruz.Kırma ve dökme olmadan sizlerde su kaçağı tespitinizi yaptırabilirsiniz.

Bağcılarda yıllardır hizmet veren firmamıza ulaşıp sorununuzun çözümünü keyifle izleyebilirsiniz.Üstelik sizlere özel kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti 99 TL’dir.

İstanbul su tesisatında meydana gelen en önemli ve yapılan uygulamalar nedeniyle de en can sıkıcı sorunu su kaçağıdır.

İstanbul su kaçağı sorunu eski yapılarda kullanılan su borularının zamanla çatlama, kırılma, aşınma gibi sorunlar çıkarması nedeniyle ortaya çıkan bir problemdir.

Bağcılar su kaçağı bulma Son zamanlarda önüne geçilemeyen göçler nedeniyle ortaya çıkan barınma ihtiyacını gidermek maksadıyla yapılan yeni inşaatlarda su tesisatı sistemine zarar vermektedir. Su kaçağı sorunu aslına bakarsanız sadece eski binalarda görülen bir problem değildir.

Yeni binalarda kullanılan kalitesiz borular ya da yanlış eğim sebebiyle de su kaçağı problemine rastlanılabilir.

Su kaçağını tesisat sisteminde istenmeyen sorun yapan ise, kırılan su borusunun tespiti esnasında yapılan uygulamalardır.

Su borularının üzeri genellikle örtülü olduğundan, kaçağı tespit etmek için klasik yöntemlerde, beton örtüyü kırarak gerçekleşir. Rastgele beton ve fayanslar kırılarak tespit edilmeye çalışılan su kaçakları sizleri maddi olarak da zarara uğratmaktadır.

Erken müdahalesi önemli olan su kaçaklarında dikkat etmeniz gereken önemli hususlardan biri de yardım için çağıracağınız su tesisatı firmasının kullandığı yöntemdir.

Çağımızdaki altın gelişmeler ile birlikte su kaçağını teknolojik yöntemler ile de ortadan kaldırmak mümkündür.

Yani klasik yöntemleri uygulayan amatör su tesisatçılarına bulaşmadan su kaçaklarınızı tek bir seramiğin altında da tespit ettirebilirsiniz, bu nedenle su kaçağı sorunu yaşamanız durumunda İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı tespit işlemi yapan firmamızı arayabilirsiniz.

Firmamız, teknolojik aletlerden yararlanarak su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir.

Akustik dinleme adlı, tesisat dinleme cihazı sayesinde su borularınızın tamamı dinlenir ve sorun ister büyük olsun ister küçük, tek bir seramiğin altında tespit edilerek ortadan kaldırılır.

Bu durumda klasik yöntemler ile su kaçağı tespit işlemi yapan firmalara göre sizlere hem daha kısa sürede hizmet verir, hem de maddi olarak yapacağınız harcamayı neredeyse sıfıra indirir.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerinden arayarak aynı gün servis imkanı talebinde bulunmak ve ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen firmamızı arayın. Sessiz çalışan teknolojik cihazları sayesinde günün her saati için randevu oluşturabileceksiniz. Firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için sizlere garanti de sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara