İçeriğe atla

Kanalizasyon Açma

Apartmanların genel gider olarak gördüğü su gideri belli zamanlardan sonra kireçlenme yabancı cisim kaçması sonucu tıkanıklık problemi yaratabilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını su faturasının yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku ve sağlık problemlerinin başlaması gibi bir çok olumsuzluklara sebep olmaktadır.

Hem sağlığınıza hemde bütçenize daha fazla zarar vermeden sizlerde tüm kanalizasyon bakımlarını yaptırmalısınız.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz servis ekip personelimiz su tesisatçı ustalarımız kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ve kanal açma vidanjörleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kanalizasyon Açma Vidanjörü Bağcılar

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile su kaçağı ve tıkanıklık kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara