İçeriğe atla

100. Yıl Petek Temizliği

100. Yıl Petek Temizliği adı altında ki firmamız Bağcılar ilçesi 100. yıl mahallesinde hizmetinize açılmıştır. Firmamız tesisatçılık alanında uzman ekipler ile çalışmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji ürünü ekipmanlar ile sadece petek temizliği değil, tesisatçılık adına tüm hizmetleri vermektedir.

Ayrıca bağcıların tüm mahallelerine teknik servislerimiz bulunmaktadır.

Petek temizliği, normalde her sene yapılması durumunda kullanıcılara olumlu geri dönüş sağlamaktadır. Gerek ısı alış verişinde olsun, gerek faturalarda olsun, gerekse kombinin düzenli çalışması olsun olumlu ger dönüşler sağlamaktadır.

Teknolojik Makinelerle 100. Yıl Petek Temizliği

Petek temizliği, petek temizleme makineleri üretilmeden önce elle yapılırdı. Elle temizlenen peteklerin içlerindeki kireç tabakası olduğu gibi kaldığından petekler aslında temizlenmiş olmuyor, sadece içlerindeki su boşaltılıyordu.

Teknolojinin gelişimine ayak uyduran firmamız, petekleri özel ilaçlar ve makineler ile temizliyor.

Makine ve ilaçların yardımı ile temizlenen petekler, içlerindeki kireç ve pas tabakalarından kurtuluyor. Ve petekler hem daha iyi ısıtıyor daha doğrusu ısı iletimini daha iyi sağlıyor, hemde doğal gaz faturalar daha az gelmeye başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara