İçeriğe atla

Çınar Petek Temizliği

Bir Ersoylar tesisat kuruluşu olan Çınar Petek Temizliği petek temizliğinin yanı sıra tüm tesisatçılık alanında hizmetinizdedir. Çınar Petek Temizliği, su tesisatçılığı, su kaçağı bulma, tıkanıklık açma başlıca verilen diğer hizmetlerdir.

Petekler kış aylarında ki yoğun kullanıma bağlı olarak içlerinde ki su dolayısı ile kireçlenir ve paslanırlar.  Petekleri bu şekilde kullanmaya devam etmek oldukça verimsiz olacaktır. Verimsizliğinin yanı sıra, petek içindeki paslı su ve kireç tabakaları kombiye ulaşarak, kombinin tüm çalışan parçalarının zarar görmesine neden olacaktır. Bunun tek karşılığı vardır, temizliği yapılmayan petekler bizlere maddi zarar olarak geri dönecektir.

Çınar Petek Temizliği ve İlaçlı Petek Temizliği

Böyle durumlarla karşılaşmamanız için Çınar Petek Temizliği olarak bizler devreye giriyoruz. Petek temizliği alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve özel petek temizleme  kimyasalları ile peteklerinizin gerekli bakımı ve temizliği profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

önce petek içerisindeki pis suyu tahliye ediyoruz. Ardından Etekleri temizlik makinalarına bağlıyoruz. Makineler ve kimyasallar yardımı ile peteklerin içerisini, kireç tabakalarından ve pas kalıntılarından arındırıyoruz. Petekleriniz ilk gün ki temizliğine geri dönüyor. Ardından peteklerinizin dolum işlemi esnasında enjekte ettiğimiz petek koruyucu sıvı, peteklerinizi sene boyunca kirden ve pastan koruyor. Ve işlem bitmiş oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara