İçeriğe atla

Bağcılar İstanbul

Su Akıntısı Bulma

Son zamanlarda artan İstanbul nüfusunda beraberinde bazı problemlerde ortaya çıkardı. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde meydana gelen nüfus artışına bağlı olarak ortaya barınma ihtiyacı çıktı. Barınma ihtiyacını gidermek için yapılan yüksek binalarda beraberinde altyapı sorununu getirmiştir.
Zaten nüfus yoğunluğuna göre yetersiz olan İstanbul altyapı sistemi, yeni yapılan binalarla beraber oldukça sıkıntı vermeye başladı.
Yeni ve eski dinlemeden her türlü yapıda meydana gelen sorunların başında su tesisatı sorunu yer almaktadır. Su tesisatı sisteminde meydana gelen arızaların tamamı oldukça zorlu sorunlar olduğundan meydana geldiği vakit oldukça moralinizi düşürmektedir.
Yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğimin neden olduğu su tesisatı arızası eskiden, sadece tarihi yapılarda meydana gelirdi. Elde olmayan teknolojik gelişmeler nedeniyle tüylerinizi diken diken eden su tesisatı arızaları, günümüzde gelişen teknolojik cihazlar ile beraber ortadan kalkmış ve kısa süre içerisinde tamiri gerçekleşen işlemler haline gelmiştir.


Su tesisatı sisteminde sizleri en fazla uğraştıran mesele su borularının beton ve seramiklerin altında yer almasından kaynaklı olarak, su tesisatı arıza tespit işlemidir. Arıza tespit işlemi, tamir işleminden daha zahmetli geçen bu sorunların tamir işlemi bilgi ve deneyim istediğinden tek başınıza bu sorun ile başa çıkmanız mümkün değildir.

Alanında uzman su tesisatçı firması ile anlaşmanız durumunda kurtulabileceğiniz bu sorunlar, işi bilmeyen amatör kişiler tarafından tamir edildiğinde sizlere epey bir masraf çıkmaktadır. İşi bilmeyen sokak aralarında amatör hizmet sağlayan su tesisatçı firmaları meydana gelen en ufak bir sorunda bile günlerce süren rastgele kırma dökme işlemi gerçekleştirir ve tamir işlemini başlatır.

 

Günlerce süren kırma işlemi sonunda eviniz savaş alanına dönerken, özellikle de ev hanımlarına büyük işler çıkarmaktadır. Kırılan yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden tamir etmek ve temizlik işlerini bitirmek haftalarca bütün planlarınızı iptal etmenize neden olur.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak arıza tespit işlemi gerçekleştiren firmamız, sizlere % 100 garanti sağlayarak en zahmetli sorunları bile ortadan kaldırmakta ve sizlere aynı gün İstanbul’un bütün ilçesi için garanti de vermektedir.

Su Tesisatı Arızası

İstanbul yapı sistemi içerisinde meydana gelen ve çoğu defa elde olmayan nedenlerle ortaya çıktığından sizleri bir hayli uğraştıran sorunların başında su tesisatı arızaları bulunmaktadır. Su tesisatı arızaları eski yeni dinlemeden her türlü yapıda meydana gelebilmektedir.
Su borularında zaman içerisinde oluşan deformasyona bağlı olarak ortaya çıkan su tesisatı arızalarının tespit işlemi uzmanlık isteyen bir konudur bu nedenle tek başınıza su tesisatı arızaları ile başa çıkmanız pek mümkün gözükmektedir.


Eski, yeni, ev, işyeri gibi yapıların tamamında meydana gelen su tesisatı arızaları oldukça önemli arızalar olduğundan erken müdahale edilmesi de önem taşımaktadır. Erken müdahalesi gerçekleştirilmeyen su tesisatı arızaları ileride çok daha ciddi sonuçlar doğurmaktadır.
Tamiri uzmanlık isteyen su tesisatı arızalarını tek başınıza tamir edemeyeceğinizden alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekecektir.
Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı, meydana gelen su tesisatı arızalarını tamir etmek için öncelikle üzeri beton ve seramiklerle kaplı olan su borularına ulaşmak gerekirdi. Elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle günlerce süren kırma dökme işlemi ardından arızalı olan su borusu tespit edilir ve tamir işlemi gerçekleştirilirdi.
Kırma dökme işlemi sonunda tamiri gerçekleşen su tesisatı arızası, özellikle ev hanımlarını ilgilendiren ciddi bir zahmet çıkarırdı. Kırılan dökülen yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden tamir etmek ve de temizlik işleri gibi zahmetli teferruatlara girmek ev hanımlarının bütün planını alt üst ederdi.
Günümüz teknolojisindeki gelişmeler sayesinde bu yöntemlerin tamamı ilkel bir yöntem olsa da sokak aralarında işi bilmeyen sokak tesisatçıları hâlâ bu yöntemleri kullanarak sizleri zor durumda bırakmaya devam ederler. Bu nedenle su tesisatı firması ile anlaşmadan önce referanslarını kontrol etmenizde yarar olacaktır.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su tesisatı arızası tespit işlemi gerçekleştiren firmamız, en zahmetli sorunları bile teknolojinin son harikası cihazlarla ortadan kaldırarak, sizlere garanti sağlamaktadır. Alanında uzman ve sertifikalı su tesisatçı ustalarımız ile sizlere aynı gün servis olanağı sağlayan firmamız İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı da sunmaktadır.

Call Now ButtonŞimdi Ara