İçeriğe atla

Su Tesisatı Arızası

İstanbul yapı sistemi içerisinde meydana gelen ve çoğu defa elde olmayan nedenlerle ortaya çıktığından sizleri bir hayli uğraştıran sorunların başında su tesisatı arızaları bulunmaktadır. Su tesisatı arızaları eski yeni dinlemeden her türlü yapıda meydana gelebilmektedir.
Su borularında zaman içerisinde oluşan deformasyona bağlı olarak ortaya çıkan su tesisatı arızalarının tespit işlemi uzmanlık isteyen bir konudur bu nedenle tek başınıza su tesisatı arızaları ile başa çıkmanız pek mümkün gözükmektedir.


Eski, yeni, ev, işyeri gibi yapıların tamamında meydana gelen su tesisatı arızaları oldukça önemli arızalar olduğundan erken müdahale edilmesi de önem taşımaktadır. Erken müdahalesi gerçekleştirilmeyen su tesisatı arızaları ileride çok daha ciddi sonuçlar doğurmaktadır.
Tamiri uzmanlık isteyen su tesisatı arızalarını tek başınıza tamir edemeyeceğinizden alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekecektir.
Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı, meydana gelen su tesisatı arızalarını tamir etmek için öncelikle üzeri beton ve seramiklerle kaplı olan su borularına ulaşmak gerekirdi. Elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle günlerce süren kırma dökme işlemi ardından arızalı olan su borusu tespit edilir ve tamir işlemi gerçekleştirilirdi.
Kırma dökme işlemi sonunda tamiri gerçekleşen su tesisatı arızası, özellikle ev hanımlarını ilgilendiren ciddi bir zahmet çıkarırdı. Kırılan dökülen yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden tamir etmek ve de temizlik işleri gibi zahmetli teferruatlara girmek ev hanımlarının bütün planını alt üst ederdi.
Günümüz teknolojisindeki gelişmeler sayesinde bu yöntemlerin tamamı ilkel bir yöntem olsa da sokak aralarında işi bilmeyen sokak tesisatçıları hâlâ bu yöntemleri kullanarak sizleri zor durumda bırakmaya devam ederler. Bu nedenle su tesisatı firması ile anlaşmadan önce referanslarını kontrol etmenizde yarar olacaktır.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su tesisatı arızası tespit işlemi gerçekleştiren firmamız, en zahmetli sorunları bile teknolojinin son harikası cihazlarla ortadan kaldırarak, sizlere garanti sağlamaktadır. Alanında uzman ve sertifikalı su tesisatçı ustalarımız ile sizlere aynı gün servis olanağı sağlayan firmamız İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı da sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara