İçeriğe atla

Su Kaçağı Bulma Ve Tamiri

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı bulma bağcılar servisimiz hizmetinde.Bağcılar  İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir.

Su Kaçağı Tespiti Bağcılar Servisi

11 mahalleden olan ilçelerimiz eski ve yeni yapılardan oluşmaktadır.

Temiz su tesisatlarında yaşanan su kaçaklarını sorun olmaktan çıkarıyoruz. Demir ya da plastik  tesisatlarda meydana gelen su sızıntısına müdahalede bulunabilen firmamız kırmadan su kaçağı bulma ve tespit gerçekleştirmektedir.

Kırmadan dökmeden tesisattaki kaçağınız nokta atışla tespit ve onarım sunan Ersoylar Tesisat kullanmış olduğu cihazlar ve aparatlar uzman ekipleriyle yüzde yüz sonuçlar almaktadır. Sıcak su tesisatı için  termal kameralı su kaçağı tespit hizmeti sunan firmamız garantili sonuçlara ulaşmaktadır.

Onarım esnasında sorunlu tesisat maksimum 1 ve ya 2 fayans altında tamir gerçekleştirilir. Tam donanımlı araçlarımızla tecrübeli ekiplerimizle haftanın 7 günü Güngören ilçemize hizmet vermekteyiz.

bagcilar-su-kacagi-tespiti

Su Kaçağı Arama Bizim İşimiz..

Firmamız senelerin verdiği deneyimlerle size kalıcı ve ekonomik çözümler sunar.

Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır ?

 

Eskiden elde olmayan teknolojik imkansızlıklar nedeniyle zahmetli bir iş haline gelen su kaçağı tespit işlemi, çağımızdaki önemli ilerlemeler ile beraber kısa sürede çözülebilir bir işlem halini almıştır.

Geçmişte üzeri fayanslar ile kaplı su borularını tamir etmek için öncelikle fayansların tek tek kırılması gerekiyordu.

Eldeki imkanları ile su kaçağını noktasal olarak tespit edemeyen firmaların uygulamış olduğu bu yöntem sizleri bir hayli zor durumda bırakırdı. Kırılan yerlerin yeniden onarılması, molozların atılması ve temizlik işleri gibi durumlar sizleri hem maddi açıdan hem de vakit yönünden bir hayli geriletir.

Bütün planlarınızın bozulmasına sebep olan su kaçağına geliştirdiği profesyonel yöntemler ile müdahale eden firmamız, akustik dinleme adlı teknolojik cihaz ile su kaçağını noktasal olarak tespit eden firmamız ev ya da iş yerinizde meydana gelen bütün tesisat sorunlarına kısa süre içerisinde çözüm bularak sizleri olası ciddi hasarlardan korur.

İstanbul Bağcılar kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı tespiti işlemi gerçekleştiren firmamız, en zorlu sorunlarınızı bile noktasal olarak tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirir. Tek bir fayansın altında sorunu tespit edebilen firmamız, tamir işlemini yaparkende yine aynı seramiğin altında titiz bir çalışma yürütür. Firmamızın sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler garantilidir. Detaylı bilgi almak için lütfen firmamızı arayın.

 

Call Now ButtonŞimdi Ara