İçeriğe atla

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı ?

Su kaçağı denince neredeyse hepiniz kaçarsınız.

Bunun nedeni daha önce yaşayıp o zorlu işlemleri tecrübe etmenizdir. Su kaçağı sorunu hakikaten tesisat sistemindeki en baş belası sorun olarak bilinmektedir.

Su borularının gün yüzünde olmaması bunun en büyük nedenleri arasında gösterilmektedir. Sızan su borusunu tespit edebilmek için günlerce uğraşılan ve tek bütün fayansları kırıp altından su borusunu aramak çağ dışı ilkel bir yöntem olarak anılmaktadır ve su kaçağını kâbus haline getiren işlemdir.

Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle her tesisat ustasının başvurduğu bu yöntem günümüzde insan hayatını kolaylaştıran teknolojik gelişmeler sayesinde tarihe karışmıştır.

Artık günlerce zamanınızı almadan, kırmadan, dökmeden masraf ve zahmet çekmeden su kaçağı tespit etme işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Bilim ve teknolojideki gelişmeler her geçen gün insan hayatını biraz daha kolaylaştırmaktadır. Su tesisatı sektörü için özel olarak tasarlanan cihazlar sayesinde hem su tesisatı ustalarının hem de sizlerin zamanını kurtulacaktır. Eskiden günlerce süren su kaçağı bulma işlemi, günümüz teknolojisi sayesinde dakikalar sürmektedir.

Su sesine karşı duyarlı hale getirilen akustik dinleme adı verilen cihaz ev ya da iş yerinizde meydana gelen su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir.

Su tesisatı sistemi içerisindeki bütün borularınızı tek tek dinledikten sonra noktasal olarak su sızıntısının olduğu yeri bulan akustik dinleme, yine aynı yerden tesisat ustalarımızın titiz çalışmasıyla ortadan kaldırılır.

Büyük küçük demeden bütün su kaçaklarınızı noktasal olarak kısa süre içerisinde tespit eden akustik dinleme sayesinde eskiden yapılan rastgele işlemler son bulmuş oldu.

Firmamızda çalışan alanında uzman tesisat ustalarımız akustik dinleme adlı cihazın noktasal olarak bildirdiği su sızıntısını yine aynı fayansın altında noktasal bir çalışma yürüterek ortadan kaldırır.

İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakalarına aynı gün servis imkanı sunan firmamız sizlere % 100 garanti vermektedir. Sessiz çalışan akustik dinleme sayesinde günün herhangi bir saati için randevu oluşturabilirsiniz.

Firmamızın gerçekleştireceği işlemlerden dolayı ne siz ne de komşularınız rahatsızlık duymayacaklardır. Sizlerinde başına su kaçağı veya diğer tesisat sorunlarından biri gelirse firmamızı arayarak randevu talebinizi oluşturunuz.

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı bulma bağcılar servisimiz hizmetinde.Bağcılar  İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir.

Su Kaçağı Tespiti Bağcılar Servisi

11 mahalleden olan ilçelerimiz eski ve yeni yapılardan oluşmaktadır.

Temiz su tesisatlarında yaşanan su kaçaklarını sorun olmaktan çıkarıyoruz. Demir ya da plastik  tesisatlarda meydana gelen su sızıntısına müdahalede bulunabilen firmamız kırmadan su kaçağı bulma ve tespit gerçekleştirmektedir.

Kırmadan dökmeden tesisattaki kaçağınız nokta atışla tespit ve onarım sunan Ersoylar Tesisat kullanmış olduğu cihazlar ve aparatlar uzman ekipleriyle yüzde yüz sonuçlar almaktadır. Sıcak su tesisatı için  termal kameralı su kaçağı tespit hizmeti sunan firmamız garantili sonuçlara ulaşmaktadır.

Onarım esnasında sorunlu tesisat maksimum 1 ve ya 2 fayans altında tamir gerçekleştirilir. Tam donanımlı araçlarımızla tecrübeli ekiplerimizle haftanın 7 günü Güngören ilçemize hizmet vermekteyiz.

bagcilar-su-kacagi-tespiti

Su Kaçağı Arama Bizim İşimiz..

Firmamız senelerin verdiği deneyimlerle size kalıcı ve ekonomik çözümler sunar.

Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır ?

 

Eskiden elde olmayan teknolojik imkansızlıklar nedeniyle zahmetli bir iş haline gelen su kaçağı tespit işlemi, çağımızdaki önemli ilerlemeler ile beraber kısa sürede çözülebilir bir işlem halini almıştır.

Geçmişte üzeri fayanslar ile kaplı su borularını tamir etmek için öncelikle fayansların tek tek kırılması gerekiyordu.

Eldeki imkanları ile su kaçağını noktasal olarak tespit edemeyen firmaların uygulamış olduğu bu yöntem sizleri bir hayli zor durumda bırakırdı. Kırılan yerlerin yeniden onarılması, molozların atılması ve temizlik işleri gibi durumlar sizleri hem maddi açıdan hem de vakit yönünden bir hayli geriletir.

Bütün planlarınızın bozulmasına sebep olan su kaçağına geliştirdiği profesyonel yöntemler ile müdahale eden firmamız, akustik dinleme adlı teknolojik cihaz ile su kaçağını noktasal olarak tespit eden firmamız ev ya da iş yerinizde meydana gelen bütün tesisat sorunlarına kısa süre içerisinde çözüm bularak sizleri olası ciddi hasarlardan korur.

İstanbul Bağcılar kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı tespiti işlemi gerçekleştiren firmamız, en zorlu sorunlarınızı bile noktasal olarak tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirir. Tek bir fayansın altında sorunu tespit edebilen firmamız, tamir işlemini yaparkende yine aynı seramiğin altında titiz bir çalışma yürütür. Firmamızın sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler garantilidir. Detaylı bilgi almak için lütfen firmamızı arayın.

 

Call Now ButtonŞimdi Ara