İçeriğe atla

Bağcılar Sızıntı Bulma Firması

Su Sızıntısı Bulma

Bağcılar Su sızıntı sorunu geçen senelerde tamirinde yapılan işlemler nedeniyle hepinizin kâbusu haline gelmişti. Bütün planlarınızı alt üst eden su kaçakları özellikle apartman dairelerinde meydana geldiğinde işinizi biraz daha zorlaştırırdı.

Su sızıntıları yerinde durmadığından ve bütün evi sardıktan sonra alt katınıza da sızma yaptığından, eğer bir apartman dairesinde oturuyor ve alt katınızda oturan komşunuzda varsa, ekstra bir masrafa girdiniz demektir.

İstanbul Bağcılar su kaçakları yaz kış demeden her yapıda meydana gelen tesisat sisteminin en ciddi sorunlarından biridir. Bağcılarda Su borularının yer altında tahribata uğraması sonucu oluşan çatlaklılarda sızan su, kısa süre içerisinde kaçaklara yol açarak sizleri bir hayli zor duruma düşürür. Yer altında bulunan su borularını tespit etmek eskiden elde olmayan teknolojik aletler nedeniyle imkansızdı.

Bu nedenle tesisat ustaları evinize gelerek ıslaklık olan bütün evinizi rastgele kıra kıra su sızıntısını  oluşturan boruyu tespit etmeye çalışır. Su sızıntısının meydana geldiği su borusunu bulduktan sonra tamirini yapan tesisat ustaları arkalarından sizlere tam bir enkaz yığını bırakırladı.

Kırılan yerlerdeki molozları atmak, yeniden tamir etmek ve evi temizlemek sizin payınıza düşen bir iş olduğundan günlerce bütü planlarınızı iptal edip bu işlemler ile uğraşırdınız. Oldukça zaman ve para alan su kaçaklarından kurtulmanın yeni bir yöntemi daha var. Üstelik kırmadan dökmeden.

İstanbul kırmadan dökmeden su sızıntısı bulma hizmeti sağlayan firmamız, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile su sızıntılarını noktasal olarak tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirir. Su sesine duyarlı cihaz ile tesisat sisteminizdeki bütün boruları dinleyen tesisat ustalarımız bağcılarda bulunan ev ve iş yerlerindeki su kaçağını noktasal olarak tespit ettikten sonra, aynı nokta üzerinde titiz bir çalışma yürüterek tek bir fayansınızın altından tamir işlemini gerçekleştirir.

Alanında uzman, sertifikalı deneyim sahibi personel kadrosundan oluşan firmamız, sizlere sağladığı her hizmet için garanti vermektedir. İstanbul’un bütün ilçe ve mahallerine hizmet götüren firmamızın aynı gün servis imkanı mevcuttur. Ayrıntılı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak istiyorsanız intenet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bölümünü tıklayarak çıkan numaralardan birini arayabilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara