İçeriğe atla

Su Sızıntısı Bağcılar

Bagcılar Su Kaçaklarını Bulan Kameralı Su Tesisatçısı

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen, elde olmayan nedenlerle sizleri günlerce hatta bazen haftalarca uğraştıran sorunların başında su kaçakları yer almaktadır.
Su kaçakları, yer altında bulunan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu ortaya çıkan ciddi yapı meselelerinin başında yer almaktadır. Su kaçakları işlemi eskiden uygulanan tekniklerden dolayı oldukça can sıkıcı bir mesele haline gelmiştir.
Daha önceden de hepinizin başından geçmiş olan su kaçakları, özellikle tespit işleminde uygulanan zahmetli yöntemlerden dolayı herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir. Gözle görünmeyen üzeri beton ve seramiklerle kaplı olan su borularındaki sızıntıyı tespit etmek sizleri günlerce hatta bazen haftalarca uğraştırmaktadır.
Tespit ve tamir işleminde uzmanlık gerektiren işlemler yapıldığından, tek başınıza başa çıkamayacağınız su kaçaklarının tamir işlemini alanında bilgi ve deneyim sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Gözle görünmeyen su borularının patlaması sonucu, duvarlarınızda ıslaklık, parkelerde kabarma, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş ve su faturanızda fahiş artışlar ortaya çıkacağından, sorunun meydana geldiğini hemen anlarsınız.

Erken müdahale isteyen su kaçakları, eski yeni demeden her türlü yapıda çeşitli nedenlerle meydana gelmektedir.

Eski yapılarda kullanılan su borularının eskimesi sonucu ortaya çıkan su kaçakları, yeni binalarda ise kalitesi düşük su borularından veya yanlış eğimden dolayı meydana gelmektedir. Klasik yöntemlerle su kaçağı bulma işleminde yapılan zahmetli işlemler sizleri hem maddi olarak hem de zaman açısından oldukça yıpratmaktaydı.

 

Günlerce süren kırma dökme işleminin ardından tespit işlemini gerçekleştiren su tesisatçı firmaları, özellikle ev hanımlarını uğraştıracak işlemler bırakmaktaydı. Kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik işleri gibi detaylar sizleri günlerce hatta bazen haftalarca uğraştırmaktaydı.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, tek bir seramiğinizi bile kırmadan, akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile su kaçağınızı tespit eder. Akustik dinleme ile su kaçaklarınızı noktasal olarak tespit eden firmamız tamir işlemini tek bir seramiğinizin altında gerçekleştirerek fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmadan sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.

Su Sızıntısı Bulma

Bağcılar Su sızıntı sorunu geçen senelerde tamirinde yapılan işlemler nedeniyle hepinizin kâbusu haline gelmişti. Bütün planlarınızı alt üst eden su kaçakları özellikle apartman dairelerinde meydana geldiğinde işinizi biraz daha zorlaştırırdı.

Su sızıntıları yerinde durmadığından ve bütün evi sardıktan sonra alt katınıza da sızma yaptığından, eğer bir apartman dairesinde oturuyor ve alt katınızda oturan komşunuzda varsa, ekstra bir masrafa girdiniz demektir.

İstanbul Bağcılar su kaçakları yaz kış demeden her yapıda meydana gelen tesisat sisteminin en ciddi sorunlarından biridir. Bağcılarda Su borularının yer altında tahribata uğraması sonucu oluşan çatlaklılarda sızan su, kısa süre içerisinde kaçaklara yol açarak sizleri bir hayli zor duruma düşürür. Yer altında bulunan su borularını tespit etmek eskiden elde olmayan teknolojik aletler nedeniyle imkansızdı.

Bu nedenle tesisat ustaları evinize gelerek ıslaklık olan bütün evinizi rastgele kıra kıra su sızıntısını  oluşturan boruyu tespit etmeye çalışır. Su sızıntısının meydana geldiği su borusunu bulduktan sonra tamirini yapan tesisat ustaları arkalarından sizlere tam bir enkaz yığını bırakırladı.

Kırılan yerlerdeki molozları atmak, yeniden tamir etmek ve evi temizlemek sizin payınıza düşen bir iş olduğundan günlerce bütü planlarınızı iptal edip bu işlemler ile uğraşırdınız. Oldukça zaman ve para alan su kaçaklarından kurtulmanın yeni bir yöntemi daha var. Üstelik kırmadan dökmeden.

İstanbul kırmadan dökmeden su sızıntısı bulma hizmeti sağlayan firmamız, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile su sızıntılarını noktasal olarak tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirir. Su sesine duyarlı cihaz ile tesisat sisteminizdeki bütün boruları dinleyen tesisat ustalarımız bağcılarda bulunan ev ve iş yerlerindeki su kaçağını noktasal olarak tespit ettikten sonra, aynı nokta üzerinde titiz bir çalışma yürüterek tek bir fayansınızın altından tamir işlemini gerçekleştirir.

Alanında uzman, sertifikalı deneyim sahibi personel kadrosundan oluşan firmamız, sizlere sağladığı her hizmet için garanti vermektedir. İstanbul’un bütün ilçe ve mahallerine hizmet götüren firmamızın aynı gün servis imkanı mevcuttur. Ayrıntılı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak istiyorsanız intenet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bölümünü tıklayarak çıkan numaralardan birini arayabilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara