İçeriğe atla

Su Sızıntısı

Toprak Altındaki Kaçağı Bulma

İstanbul gibi büyük kentlerde her geçen gün artan inşaatlar ile beraber ortaya bazı yapısal problemler çıkmaktadır.
Yapı problemleri içerisinde ortaya çıkan sorunların başında su tesisatı sorunu yer almaktadır. Su tesisatı sorunu eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelebilen ve tamiri sırasında sizlere oldukça yoğun masraflar çıkaran işlemlerdir.
Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen ve sizleri hem maddi açıdan hem de manevi açıdan oldukça zor duruma sokan sorunların başında su kaçağı yer almaktadır. Su kaçağı sorunu daha önceden de başınıza geldiği için özellikle tespit işlemi sırasında yapılan zahmetli işlemlerden dolayı hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Su borularının üzeri beton ve seramiklerle kaplı olmasından dolayı en ufak su kaçaklarında bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanmaktadır. Rastgele gerçekleşen kırma dökme işleminden dolayı, birçok defa sağlam olan su borularınızda zarar görür ve yaptığınız masraflar katlanmaktadır. Ayrıca kırılan yerlerde oluşan moloz yığınlarını atmak, yeniden tamir etmek ve temizlik işleri gibi teferruatlar sizleri bir hayli yormaktadır. Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen su kaçakları bütün plan ve programlarınızı alt üst etmektedir.

Tespit işlemi, tamir işleminden daha zorlu olan su kaçakları ile tek başınıza mücadele etmeniz mümkün değildir.
Su borularında oluşan sızıntılardan kaynaklanan su kaçakları ile mücadele ederken alanında uzman ve güçlü referanslara sahip su tesisatçı firmalarından yardım almanız gerekmektedir. Alanında uzman su tesisatçı firmaları meydana gelen en zorlu su kaçaklarını bile teknolojik cihazlar ile ortadan kaldırmaktadır.

İstanbul bağcılar kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, sizlere yüzde yüz garanti sağlayarak ortadan kaldırır.
Teknolojideki gelişmelerden yararlanan firmamız, noktasal olarak kırmadan akustik dinleme adlı cihaz ile su kaçağını tespit eder ve ardından titiz bir çalışma yürüterek ortadan kaldırmaktadır. Sizlere sağladığı bütün işlemler için garanti veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı sağlayan firmamız, bütün bu işlemleri sabit fiyat garantisi ile gerçekleştirmektedir. Ayrıntılı bilgi ve randevu talebi için firmamızı arayın.

Su Sızıntısı Bulma

Bağcılar Su sızıntı sorunu geçen senelerde tamirinde yapılan işlemler nedeniyle hepinizin kâbusu haline gelmişti. Bütün planlarınızı alt üst eden su kaçakları özellikle apartman dairelerinde meydana geldiğinde işinizi biraz daha zorlaştırırdı.

Su sızıntıları yerinde durmadığından ve bütün evi sardıktan sonra alt katınıza da sızma yaptığından, eğer bir apartman dairesinde oturuyor ve alt katınızda oturan komşunuzda varsa, ekstra bir masrafa girdiniz demektir.

İstanbul Bağcılar su kaçakları yaz kış demeden her yapıda meydana gelen tesisat sisteminin en ciddi sorunlarından biridir. Bağcılarda Su borularının yer altında tahribata uğraması sonucu oluşan çatlaklılarda sızan su, kısa süre içerisinde kaçaklara yol açarak sizleri bir hayli zor duruma düşürür. Yer altında bulunan su borularını tespit etmek eskiden elde olmayan teknolojik aletler nedeniyle imkansızdı.

Bu nedenle tesisat ustaları evinize gelerek ıslaklık olan bütün evinizi rastgele kıra kıra su sızıntısını  oluşturan boruyu tespit etmeye çalışır. Su sızıntısının meydana geldiği su borusunu bulduktan sonra tamirini yapan tesisat ustaları arkalarından sizlere tam bir enkaz yığını bırakırladı.

Kırılan yerlerdeki molozları atmak, yeniden tamir etmek ve evi temizlemek sizin payınıza düşen bir iş olduğundan günlerce bütü planlarınızı iptal edip bu işlemler ile uğraşırdınız. Oldukça zaman ve para alan su kaçaklarından kurtulmanın yeni bir yöntemi daha var. Üstelik kırmadan dökmeden.

İstanbul kırmadan dökmeden su sızıntısı bulma hizmeti sağlayan firmamız, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile su sızıntılarını noktasal olarak tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirir. Su sesine duyarlı cihaz ile tesisat sisteminizdeki bütün boruları dinleyen tesisat ustalarımız bağcılarda bulunan ev ve iş yerlerindeki su kaçağını noktasal olarak tespit ettikten sonra, aynı nokta üzerinde titiz bir çalışma yürüterek tek bir fayansınızın altından tamir işlemini gerçekleştirir.

Alanında uzman, sertifikalı deneyim sahibi personel kadrosundan oluşan firmamız, sizlere sağladığı her hizmet için garanti vermektedir. İstanbul’un bütün ilçe ve mahallerine hizmet götüren firmamızın aynı gün servis imkanı mevcuttur. Ayrıntılı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak istiyorsanız intenet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bölümünü tıklayarak çıkan numaralardan birini arayabilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara