İçeriğe atla

Su Kaçağı ?

Su kaçağı denince neredeyse hepiniz kaçarsınız.

Bunun nedeni daha önce yaşayıp o zorlu işlemleri tecrübe etmenizdir. Su kaçağı sorunu hakikaten tesisat sistemindeki en baş belası sorun olarak bilinmektedir.

Su borularının gün yüzünde olmaması bunun en büyük nedenleri arasında gösterilmektedir. Sızan su borusunu tespit edebilmek için günlerce uğraşılan ve tek bütün fayansları kırıp altından su borusunu aramak çağ dışı ilkel bir yöntem olarak anılmaktadır ve su kaçağını kâbus haline getiren işlemdir.

Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle her tesisat ustasının başvurduğu bu yöntem günümüzde insan hayatını kolaylaştıran teknolojik gelişmeler sayesinde tarihe karışmıştır.

Artık günlerce zamanınızı almadan, kırmadan, dökmeden masraf ve zahmet çekmeden su kaçağı tespit etme işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Bilim ve teknolojideki gelişmeler her geçen gün insan hayatını biraz daha kolaylaştırmaktadır. Su tesisatı sektörü için özel olarak tasarlanan cihazlar sayesinde hem su tesisatı ustalarının hem de sizlerin zamanını kurtulacaktır. Eskiden günlerce süren su kaçağı bulma işlemi, günümüz teknolojisi sayesinde dakikalar sürmektedir.

Su sesine karşı duyarlı hale getirilen akustik dinleme adı verilen cihaz ev ya da iş yerinizde meydana gelen su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir.

Su tesisatı sistemi içerisindeki bütün borularınızı tek tek dinledikten sonra noktasal olarak su sızıntısının olduğu yeri bulan akustik dinleme, yine aynı yerden tesisat ustalarımızın titiz çalışmasıyla ortadan kaldırılır.

Büyük küçük demeden bütün su kaçaklarınızı noktasal olarak kısa süre içerisinde tespit eden akustik dinleme sayesinde eskiden yapılan rastgele işlemler son bulmuş oldu.

Firmamızda çalışan alanında uzman tesisat ustalarımız akustik dinleme adlı cihazın noktasal olarak bildirdiği su sızıntısını yine aynı fayansın altında noktasal bir çalışma yürüterek ortadan kaldırır.

İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakalarına aynı gün servis imkanı sunan firmamız sizlere % 100 garanti vermektedir. Sessiz çalışan akustik dinleme sayesinde günün herhangi bir saati için randevu oluşturabilirsiniz.

Firmamızın gerçekleştireceği işlemlerden dolayı ne siz ne de komşularınız rahatsızlık duymayacaklardır. Sizlerinde başına su kaçağı veya diğer tesisat sorunlarından biri gelirse firmamızı arayarak randevu talebinizi oluşturunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara