İçeriğe atla

Su Kaçağı Bağcılar

Toprak Altındaki Kaçağı Bulma

İstanbul gibi büyük kentlerde her geçen gün artan inşaatlar ile beraber ortaya bazı yapısal problemler çıkmaktadır.
Yapı problemleri içerisinde ortaya çıkan sorunların başında su tesisatı sorunu yer almaktadır. Su tesisatı sorunu eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelebilen ve tamiri sırasında sizlere oldukça yoğun masraflar çıkaran işlemlerdir.
Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen ve sizleri hem maddi açıdan hem de manevi açıdan oldukça zor duruma sokan sorunların başında su kaçağı yer almaktadır. Su kaçağı sorunu daha önceden de başınıza geldiği için özellikle tespit işlemi sırasında yapılan zahmetli işlemlerden dolayı hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Su borularının üzeri beton ve seramiklerle kaplı olmasından dolayı en ufak su kaçaklarında bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanmaktadır. Rastgele gerçekleşen kırma dökme işleminden dolayı, birçok defa sağlam olan su borularınızda zarar görür ve yaptığınız masraflar katlanmaktadır. Ayrıca kırılan yerlerde oluşan moloz yığınlarını atmak, yeniden tamir etmek ve temizlik işleri gibi teferruatlar sizleri bir hayli yormaktadır. Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen su kaçakları bütün plan ve programlarınızı alt üst etmektedir.

Tespit işlemi, tamir işleminden daha zorlu olan su kaçakları ile tek başınıza mücadele etmeniz mümkün değildir.
Su borularında oluşan sızıntılardan kaynaklanan su kaçakları ile mücadele ederken alanında uzman ve güçlü referanslara sahip su tesisatçı firmalarından yardım almanız gerekmektedir. Alanında uzman su tesisatçı firmaları meydana gelen en zorlu su kaçaklarını bile teknolojik cihazlar ile ortadan kaldırmaktadır.

İstanbul bağcılar kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, sizlere yüzde yüz garanti sağlayarak ortadan kaldırır.
Teknolojideki gelişmelerden yararlanan firmamız, noktasal olarak kırmadan akustik dinleme adlı cihaz ile su kaçağını tespit eder ve ardından titiz bir çalışma yürüterek ortadan kaldırmaktadır. Sizlere sağladığı bütün işlemler için garanti veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı sağlayan firmamız, bütün bu işlemleri sabit fiyat garantisi ile gerçekleştirmektedir. Ayrıntılı bilgi ve randevu talebi için firmamızı arayın.

Su Kaçağı ?

Su kaçağı denince neredeyse hepiniz kaçarsınız.

Bunun nedeni daha önce yaşayıp o zorlu işlemleri tecrübe etmenizdir. Su kaçağı sorunu hakikaten tesisat sistemindeki en baş belası sorun olarak bilinmektedir.

Su borularının gün yüzünde olmaması bunun en büyük nedenleri arasında gösterilmektedir. Sızan su borusunu tespit edebilmek için günlerce uğraşılan ve tek bütün fayansları kırıp altından su borusunu aramak çağ dışı ilkel bir yöntem olarak anılmaktadır ve su kaçağını kâbus haline getiren işlemdir.

Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle her tesisat ustasının başvurduğu bu yöntem günümüzde insan hayatını kolaylaştıran teknolojik gelişmeler sayesinde tarihe karışmıştır.

Artık günlerce zamanınızı almadan, kırmadan, dökmeden masraf ve zahmet çekmeden su kaçağı tespit etme işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Bilim ve teknolojideki gelişmeler her geçen gün insan hayatını biraz daha kolaylaştırmaktadır. Su tesisatı sektörü için özel olarak tasarlanan cihazlar sayesinde hem su tesisatı ustalarının hem de sizlerin zamanını kurtulacaktır. Eskiden günlerce süren su kaçağı bulma işlemi, günümüz teknolojisi sayesinde dakikalar sürmektedir.

Su sesine karşı duyarlı hale getirilen akustik dinleme adı verilen cihaz ev ya da iş yerinizde meydana gelen su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir.

Su tesisatı sistemi içerisindeki bütün borularınızı tek tek dinledikten sonra noktasal olarak su sızıntısının olduğu yeri bulan akustik dinleme, yine aynı yerden tesisat ustalarımızın titiz çalışmasıyla ortadan kaldırılır.

Büyük küçük demeden bütün su kaçaklarınızı noktasal olarak kısa süre içerisinde tespit eden akustik dinleme sayesinde eskiden yapılan rastgele işlemler son bulmuş oldu.

Firmamızda çalışan alanında uzman tesisat ustalarımız akustik dinleme adlı cihazın noktasal olarak bildirdiği su sızıntısını yine aynı fayansın altında noktasal bir çalışma yürüterek ortadan kaldırır.

İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakalarına aynı gün servis imkanı sunan firmamız sizlere % 100 garanti vermektedir. Sessiz çalışan akustik dinleme sayesinde günün herhangi bir saati için randevu oluşturabilirsiniz.

Firmamızın gerçekleştireceği işlemlerden dolayı ne siz ne de komşularınız rahatsızlık duymayacaklardır. Sizlerinde başına su kaçağı veya diğer tesisat sorunlarından biri gelirse firmamızı arayarak randevu talebinizi oluşturunuz.

Call Now ButtonŞimdi Ara